FK Žalgiris Panevėžys 2020 07 23 15
Sportas

Trečią sezoną Kaune pasitinkantis P.Otele: „Jaučiu daugiau atsakomybės“

„Kauno Žalgirio“ puolėjas Philipas Otele Lietuvoje pasitinka jau trečiąjį savo sezoną. 2018-aisiais metais į Kauną atvykusiam legionieriui buvo numatyta vieta B komandoje, tačiau ten futbolininkas greitai įrodė, kad yra vertas šanso ir stipriausiame šalies divizione.

Tiesa, pirmasis profesionalaus futbolininko sezonas nebuvo itin sėkmingas. Nors vilkėdamas B komandos marškinėlius iš Nigerijos kilęs žaidėjas nuolat be didesnių problemų bombardavo LFF II lygos Pietų zonos komandų vartus, A lygoje per 14 rungtynių pasižymėti taip ir nesugebėjo.

Nepaisant to, antrasis sezonas Lietuvoje jau buvo sėkmingesnis – trimis įvarčiais jis pasižymėjo A lygoje, o Norvegijoje įmušė į Budės „Glimt“ komandos vartus ir tapo pirmuoju „Kauno Žalgirio“ futbolininku istorijoje, kuriam pavyko pasižymėti tarptautiniame turnyre.

Apie savo patirtį Lietuvoje 21-erių metų P.Otele pasakojo oficialiai klubo svetainei Žalgiris.lt.

„Už visa šį klube praleistą laiką liksiu amžinai dėkingas. Tai yra mano pirmasis profesionalus klubas, o žaisdamas čia stipriai patobulėjau. Tai bus jau trečiasis mano sezonas čia, todėl jaučiu dar daugiau atsakomybės”, – pasakojo futbolininkas.

Žalgirietis įvertino ir pirmuosius du savo sezonus „Kauno Žalgirio“ ekipoje, kurie jam pačiam buvo visiškai skirtingi.

„Pirmasis mano sezonas čia buvo keistas, nes atvykau viduryje jo ir neturėjau tinkamo pasirengimo sezonui, tad visada žinojau, kad bus sunku. Praėjusiais metais jau buvau apsipratęs su šia lyga, o treneriai man stipriai padėjo patobulinti ne tik taktinį supratimą, bet ir mano techninę pusę. Žinoma, toliau turiu labai daug kur tobulėti, bet jau šiemet noriu dar labiau prisidėti įvarčiais ir rezultatyviais perdavimais“, – mintimis dalijosi P.Otele.

A lygoje puolėjas įvarčius mušė į Vilniaus „Žalgirio“ ir „Riterių“ bei Marijampolės „Sūduvos“ vartus. Būtent į pastarosios komandos vartus muštas įvartis futbolininkui kol kas yra įsimintiniausias vilkint Kauno ekipos marškinėlius. Kauniečiai varžovus tada įveikė 3:0.

„Su jais jau buvome žaidę kiek anksčiau ir tada mano pasirodymas nebuvo geras. Kitose rungtynėse norėjau įrodyti, kad tai buvo atsitiktinumas ir džiaugiuosi, kad sugebėjau įmušti, o dar svarbiau buvo tai, kad mes laimėjome“, – prisiminė komandos narys.

Kadangi Lietuvoje P.Otele jau apsipratęs, šiais metais tą padaryti jis padeda ir kitiems ekipos legionieriams, o ypač – klube prakaitą liejantiems savo tautiečiams Emmanueliui Ugbo ir Abdulgafarui Opeyemi.

„Esame geri draugai. Stengiuosi jiems padėti, o didžiausias mano patarimas yra kiekvieną dieną dirbti iš visų jėgų ir pasinaudoti suteikiamomis galimybėmis”, – pasakojo žalgirietis.

Artimiausias kontrolines rungtynes „Kauno Žalgirio“ futbolininkai vasario 13 dieną Kaune žais su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa.

Parašykite komentarą