fb 2
Kultūra Žmonės

Tobulų žmonių istorijos

Kviečiame į Dovilės Raustytės knygos „Tobulų žmonių istorijos“ pristatymą kovo 15 d., antradienį, 18 val. Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (K. Donelaičio g. 8, Renginių salė).

Dovilė Raustytė – kino komunikacijos specialistė, kultūros žurnalistė, išleidusi debiutinę knygą savęs rašytoja vadinti neskuba, o prisistato nenuilstančia knygų skaitytoja ir filmų žiūrėtoja.

Novelių rinkinyje „Tobulų žmonių istorijos“ ji rašo apie žmones, gyvenančius šiandienos pasaulyje, apie tai, kaip kiekvieną dieną jie siekia tobulybės, apie saviapgaulę, apie tai, kokie žmonės norėtų būti ir kokie jie yra iš tikrųjų. Autorė pažada, kad skaitytojas bent vienoje istorijoje pažins save.

Apie knygą

Mergina druska ir pipirais barsto karantino mandalą, stebuklingą rašalą atradusi netalentinga rašytoja imasi šedevro, žmonės priešinasi nurodymui iškirsti visus miesto medžius, paminklas broliams Vileišiams rūpinasi trimis benamiais, kad šie neišsikeltų „pas Cvirką“, o berniuko vaiduoklis važinėjasi dviračiu netolimoje ateityje…

Šiuos ir dar daugiau įtraukiančių siužetų rasite knygoje „Tobulų žmonių istorijos“. Čia nagrinėjama žmogaus ribos, jausmų pinklės, saviapgaulė, vyrų ir moterų vaidmenys, pilietiškumas, virtualybės ir realybės santykis. Autorė eksperimentuoja su žanrais, pasitelkdama švelnų humorą ir magiškajam realizmui būdingas išraiškos priemones.

Užsukite jaukiai pabūti ir pasikalbėti apie savo „tobulas“ istorijas!

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.Kauno apskrities viešosios bibliotekos informacija

Parašykite komentarą