Įdomybės

To dar nėra buvę: renkama mėgstamiausia lietuvių pramoga

 

Neseniai pasibaigė Pasaulio fulbolo čempionatas, šiuo metu stebime lietuvių startus Europos lengvosios atletikos čempionate. Tačiau čempionatai vyksta ne tik sporto pasaulyje. Prieš kelis mėnesius startavo pirmasis Lietuvoje Pramogų čempionatas, kurio metu renkama geriausia pramoga iš visų.

Čempionate varžėsi 64 pramogos, kurios pagal pramogos pobūdį buvo suskirstytos į aštuonias gupes po aštuonis dalyvius: dangaus, vairavimo, vandens, aktyvios, linksmos, romantiškos, SPA ir gurmaniškos pramogos. Visi norintys galėjo balsuoti už savo pramogą favoritę bei taip prisidėti prie pačios mėgstamiausios pramogos išrinkimo.

„Smagu, kad daugybė žmonių palaiko mūsų sumanymą – išsiaiškinti, kuri pramoga yra labiausiai mėgstama lietuvių, – kalba čempionato organizatorių „Laisvalaikio Dovanų“ atstovai. – Jie noriai balsuoja bei renka savo favoritus“.

Šią savaitę paaiškėjo visi finalininkai – aštuonios pramogos, nugalėjusios savo pogrupiuose, tęsia kovą finale.

 

Didžiausia kova virė dangaus pramogų pogrupyje, kuriame itin atkakliai kovojo skrydis oro balionu ir šuolis parašiutu. Ir tik po atkaklios taškas į tašką kovos, šio pogrupio laimėtoju tapo skrydžio oro balionu pramoga.

 

Lietuviai taip pat noriai balsavo už super automobilių vairavimo pramogą, kuri nugalėjo ratuotame pogrupyje. Mėgstamiausia vandens pramoga tapo plaukimas vandens motociklu, o aktyvia pramoga Nr. 1 – šaudymas į skrendančias lėkštutes.

 

Lietuvių mėgstama virtualios realybės pramoga tapo nugalėtoja linksmų pramogų pogrupyje. Geriausiu Lietuvos viešbučiu buvo išrinktas Birštono esantis „Vytautas Mineral SPA“, o SPA salonas – „Saulėja SPA“.

 

Paskutinis finalininkas paaiškėjo gurmaniškų pramogų kategorijoje – nugalėtoju tapo dangaus restoranas „Dinner in the Sky“, kuris jau po kelių savaičių lankysis Vilniuje bei vėl dovanos nepakartojamus gurmaniškus įspūdžius danguje.

 

Finalinė kova jau prasidėjo. „Laisvalaikio Dovanos“ mielai kviečia visus prisidėti prie balsavimo bei padėti išrinkti 2018 m. pramogų pramogą. Kol kas pirmauja vandens pramogų laimėtojai – plaukimas vandens motociklu.

 

 

Parašykite komentarą