Sportas

#TimeOutŽalgiris. Turkijos krepšinio sirgalių liaupsės „Žalgiriui“ ir kitam „Obradovičiui“

Trečiadienio vakarą Stambulo „Volkswagen“ arenoje pergalę prieš vietos „Daruššafaka“ ekipą iškovoję  Kauno „Žalgirio“ krepšininkai į savo sąskaitą įsirašė 6-ąjį laimėjimą šio sezono Eurolygoje.

Kartu su žalgiriečiais į Turkiją šįkart keliavo ir „Žalgiris TV“ laidų rubrikos #TimeOutŽalgiris kūrybinė grupė su laidos vedėja Dalia Belickaite priešakyje. Stambule nufilmuotas ir naujausias šios laidos epizodas, kuriame mintimis apie šio sezono „Žalgirį“ dalijosi Turkijos ir Lietuvos sirgaliai.

„Žalgiris“ – komanda su labai didele istorija, – kalbėjo vienas iš sutiktų vietinių sirgalių. – Žinau, kad Kaune atmosfera rungtynėse visuomet būna puiki. Mačiau tą stebėdamas rungtynes per televizorių! Mums patinka žiūrėti, kaip žaidžia „Žalgiris“. Šarūnas Jasikevičius yra dar viena to žiūrėjimo priežastis.“

„Jūsų ekipa yra gera. Kai kurie geri žaidėjai paliko šią komandą, bet, manau, kad „Žalgiris“ visuomet bus stipri jėga Europos krepšinyje. Jie visuomet pretenduos į atkintamąsias varžybas“, – kalbėjo dar vienas Turkijos krepšinio sirgalius.

„Jis labai atsidavęs krepšiniui. Manau, kad Jasikevičius labai daug išmoko iš Željko Obradovičiaus. Mums patinka Obradovičius, nes jis yra „Fenerbahce“ treneris. Jasikevičius – bus kitas Obradovičius. Kol kas jis dar nėra pasiekęs šio lygio, bet tikrai ten bus“, – teigė Stambulo krepšinio gerbėjas.

Arenoje D.Belickaitė sutiko ir grupelę vietinių Lietuvos krepšinio gerbėjų, kurie į rungtynes atskrido kartu su „Žalgirio“ komanda.

Parašykite komentarą