Kultūra

Teatras „Kitas kampas“: 19 netikėtų sveikinimų 2019-iems metams

Vienintelis profesionalus improvizacijos teatras Lietuvoje „Kitas kampas“ žiūrovus kviečia 2019-uosius pasitikti dar garsiau, juokingiau ir ryškiau nei prabėgusios šventės. Teatras jau trečią kartą parengė didžiausią metuose juoko užtaisą – Naujametinę ’19 „Gero humoro dozę“, kurią sausio 4 d. surengs „Compensa“ arenoje, Vilniuje, o sausio 15 d. Kaune.

„Esame oficialiai pripažinti improvizacijos profesionalai ir jau trečią kartą per tris metus surengsime pasirodymą vienoje didžiausių Vilniaus arenų. Praėjusiais metais nuo juoko kilojosi arenos stogas, šiais metais nuo žemės pakils visa arena. Laikykite savo stogus“, – įspėja improvizatorius, teatro meno vadovas Kirilas Glušajevas.

Pasirodymo proga teatro aktoriai Audrius Bružas, K. Glušajevas, Martynas Nedzinkskas, Balys Latėnas, Marius Čižauskas, Oskaras Vygonovskis, muzikantas Dima Golovanovas, taip pat teatro direktorė Airina Kazlauskaitė, viešųjų ryšių vadovė Aistė Audickaitė ir ilgametinis teatro operatorius Nikita Voitovas su žiūrovais teatro „Kitas kampas“ „Facebook“ paskyroje dalinasi 19 netikėtų video sveikinimų-kvietimų 2019-iems metams.

Kiekvienas sveikinimas – atskira, nauja, iki šiol nematyta istorija, sukurta spontaniškai, kiekvieno kūrėjo atskirai. Todėl, sunku nuspėti, kur ir kokiomis sąlygomis kiekviename įraše pasirodys aktorius. Video žiūrovą nukelia į vonią, arenos užkulisius, lovą, mašiną, aktoriaus namus ar kiemą.

Bružas, vilkėdamas trumpikėmis, žiūrovams naujaisiais metais linki mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka, M. Čižauskas – nepersivalgyti ir dar geresnės kloties, B. Latėnas – ugnies, O. Vygonovskis supažindina su savo kate ir linki visiems jaukumo, K. Glušajevas atskleidžia sveiko gyvenimo paslaptis, D. Golovanovas su šventėmis sveikina rankose laikydamas savo neseniai gimusį vaikelį, o M. Nedzinskas priverčia krūptelti iš netikėtumo, kuomet staiga atsiranda „iš niekur“.

Netikėčiausiais video įrašais aktoriai ir komandos nariai teatro „Facebook“ paskyroje dalinsis iki pat sausio 4 d.

Šis sezonas teatrui „Kitas kampas“ yra jubiliejinis – 10-asis. Sezoną atidarę griausmingai su kelione į Maltą, pirmuoju istorijoje improvizuotu vakarėliu ir fotosesija Mėnulyje, naujus metus aktoriai uždarys ir pasitiks ne ką mažiau netikėtai. Kas laukia improvizatorių ant didžiosios „Compensos“ scenos – nežino niekas, nes kiekvienas pasirodymas – nauja pradžia. Tai bus smagiau, netikėčiau, jaukiau, stipriau už viską, kas buvo iki šiol.

 

Parašykite komentarą