kompiuteris
Kultūra Pramogos

Tarptautinės kultūros dienos proga – Kauno kultūros protmūšis

Balandžio 15 d. Kauno menininkų namai (KMN) tradiciškai kviečia kartu atšvęsti Tarptautinę kultūros dieną ir šia ypatinga proga džiaugtis kultūra, kurios svarba per metus, regis, dar labiau išaugo.

Tad griebkite savo kolegas, draugus ar šeimos narius ir subūrę komandą iš 3 žmonių šią dieną dalyvaukite virtualiame Kauno kultūros protmūšyje. Klausimai bus paruošti atsakingų kultūros lauko ekspertų, tad galėsite ne tik patikrinti savo žinias, bet ir sužinoti daug įdomybių.

Protmūšį ves rašytojas, vertėjas, humoristas, televizijos laidų vedėjas Paulius Ambrazevičius.

Registruoti savo komandą galite iki balandžio 14 d. (imtinai) čia: http://bit.ly/KaunoKultūrosProtmūšis

Registracijos formą turi užpildyti vienas iš žaidėjų (kapitonas), kuris balandžio 15 d., protmūšio metu, bus atsakingas už atsakymų pateikimą.

Meno, istorijos, architektūros ir kitas temas apimančius klausimus renginio vedėjas uždavinės tiesioginėje transliacijoje, kuri vyks KMN „Youtube“ kanale, o atsakymą pažymėti reikės kompiuteriu ar mobiliuoju telefonu prisijungus prie protmūšiui skirtos programos. Protmūšis vyks 5 turais, kiekviename jų reikės atsakyti į 10 klausimų.

Nugalėtojomis taps net 3 daugiausia taškų surinkusios komandos – joms atiteks puikūs prizai.

Kauno kultūros protmūšis vyks balandžio 15 d. 19 val. 30 min. Užsiregistravusiems dalyviams visa reikalinga informacija bus atsiųsta el. paštu. Protmūšyje neketinantys žaisti, bet norintys jame dalyvauti žiūrovai, galės žaidimą stebėti KMN „Youtube“ kanale.

Renginį organizuoja KMN Kultūros infocentras.

Organizaciniai partneriai: „Kaunas pilnas kultūros“ ir Kauno miesto muziejus.

Renginio globėjas: Kauno miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: KMN tinklapyje kmn.lt ir socialiniuose tinkluose.

Parašykite komentarą