Magic 7
Žmonės

Tai buvo tikrai magiška

Tai vienas geriausių šou, kada nors pristatytų Lietuvoje – taip apie Vilniuje, „Siemens“ arenoje surengtą „The Illusionists“ pasirodymą kalbėjo jį mačiusi publika. Vakar prasidėjusi magijos šventė sostinėje tęsis dar dvi dienas – šiandien ir rytoj.

Nuo pirmųjų renginio akimirkų septyni pasaulinio garso iliuzijos meistrai įrodė esantys tikri profesionalai – lengvai bendravo su publika, kurią tuo ir reginiais scenoje pavergė net daug ką mačiusiuosius. Kad žiūrovai tikrai suprastų tai, kas vyksta jų akyse, komentavo žinomas laidų vedėjas bei humoristas Justinas Jankevičius.

„Dar šiandien visa mūsų šeima gyvena tuo, ką išvydome vakar „Siemens“ arenoje“, – socialiniuose tinkluose tvirtino „The Illusionists“ talento gerbėja tapusi kaunietė.

Magiškai scenoje auksinių žuvelių prisipildęs akvariumas, rankose atsirandančios ir net mirktelti nespėjus dingstančios kortos, iš vienos scenos vietos per sekundės dalį į kitą persikeliantys atlikėjai – tai maža dalis to, ką patyrė publika.

Ovacijų sulaukė pasaulio magijos čempiono iš Pietų Korėjos Yu Ho-Jin pasirodymas, o nustėrti ir sulaikyti kvapą privertė iš vandens pilno akvariumo, surakintomis rankomis ir kojomis bei žemyn galva į jį nuleistas, bet išsivadavęs italas Andrew Basso.

Atsigėrėti nebuvo įmanoma stebint kaip du atlikėjai Sos ir Victoria scenoje keitė savo aprangą. Ne viena žiūrovė tvirtino, jog tiesiog svajote svajoja apie tokias galimybes atnaujinti savo garderobą.

Užsimerkti ir ne kartą krūptelti vertė brito James Mores triukai, o stebėtis ir juoktis – Luis De Matos bei Enzo.

Publikos, o ypač mažųjų gerbėjų, širdis sušildė išradėjas Kevin James.

„The Illusionists“ – septyni magijos pasaulio virtuozai. Tie, kurių meistriškumu žavisi milijonai, o slapta pakartoti ir paslaptį įminti mėgina tūkstančiai. Tie, kurių meistriškumas nepalieka abejingų, šokiruoja ir priverčia tikėti stebuklais.
Publikai buvo demonstruojami įspūdingi didžiosios magijos, levitacijos, minčių skaitymo ir pradanginimo triukai.

Visi „The Illusionists“, pelningiausio magijos šou Brodvėjaus istorijoje, nariai savo karjeras pradėjo dar vaikystėje. Galbūt tai tapo viena iš priežasčių, kad pasibaigus 2017–2018 m. sezonui, magijos grupei priklauso rekordas kaip daugiausiai uždirbusiam šou, kurio pasirodymai per vieną savaitę buvo parodyti „Marquis“ ir „Neil Simon“ teatruose (Niujorko Brodvėjus), Šaftsberio teatre (Londono Vest Endas), Sidnėjaus operos teatre, Melburno menų centre (Australija) ir Meksiko nacionalinėje auditorijoje (Meksika).

Loretos Kondratės nuotraukos

Parašykite komentarą