Ingos Budrienės mokymai 37 of 67
Žmonės

Švenčių planuotojos Ingos Budrienės mokymų dalyvės paatviravo, kokias sumas lietuviai tikisi išleisti dekoracijoms

Iki gegužės 4 d. Prienų rajone, sodyboje „Grand Vila“ vyksta mokymai, organizuojami vienos žinomiausių Lietuvos švenčių planuotojų Ingos Budrienės. Būrelis šį amatą ir renginių dekoravimo subtilybes perprasti norinčių merginų šįkart žinių semiasi ne tik iš savo sekamosios pokylių madų diktuotojos, bet ir iš Ibizoje veiklą vystančios, „Events by G Ibiza“ įkūrėjos Gintarės Dapkutės Rodriguez, floristės Ritos Bagdzevičiūtės bei seserų iš Dubajaus, kompanijos „Bianca Event Styling“ sielų Sandy Audi ir Sawsan Aoudi Kawash.

Pirmoji praktinių mokymų diena buvo suskirstyta į dvi dalis – susipažinimas ir realių užduočių įgyvendinimas. Savo gyvenimo istoriją susirinkusiosioms papasakojusi I. Budrienė sulaukė ir nuoširdaus atsako – norinčiosios įgyti žinių dalinosi savo siekiais, svajonėmis bei patirtimi. Maždaug trečdalis moterų „Luxury by Inga Budrienė“ mokymuose dalyvauja antrą ar trečią kartą. Daugelio jų svajonė – pačioms rengti grandiozines šventes ir jas dekoruoti. Kai kurios šioje srityje įgijusios ir nemažai praktikos, tačiau turimoms vizijoms įgyvendinti vis dar trūksta dosnių užsakovų. Mokymų dalyvės prasitarė – atokesnėse Lietuvos vietovėse įprasta parodyti nuotrauką, publikuojamą internete ar žurnale, ir paprašyti, kad „kažkas panašaus būtų sukurtą už 100 eurų“.

„Ir tai dar nieko!, – juokavo viena iš dalyvių, – Mano miestelyje žurnalinio grožio tikisi už 20 eurų!“.

Mokymų dalyvės paskaičiavo, kad vien kuklesnė hortenzijų puokštė, pamerkta į didelę vazą, gali kainuoti nuo 90 iki 200 eurų, priklausomai nuo to, kokia tuo metu šių žiedų kaina Europos rinkoje. Ant stalo, prie kurio pietauja ar vakarieniauja apie 30 asmenų, tokių kompozicijų, pagyvinamų ir rožėmis, ir populiarios orchidėjos falenopsio šakelėmis, gali prireikti ir 12. Tačiau norint sukurti efektingą vaizdą reikia ir dar daugiau detalių – staltiesės, servetėlių, įrankių, žvakidžių, žvakių, meniu, stalo kortelių bei kitų smulkių akcentų.

„Luxury stilius turi kelis neatsiejamus dalykus – veidrodžiai, kokybiškos staltiesės ir prabangios dekoravimo priemonės. Jei viso to neturėsite, gausiausių aplodismentų sulaukti bus sunku“, – patikino iš Dubajaus, kur rengia šventes šimtams svečių, atvykusios viešnios.

Šventes Ibizoje rengianti G. Dapkutė Rodriguez patikino, kad kiekvienas, kuris tik turi atkaklumo ir noro, gali įgyvendinti savo svajones. Tačiau jas išlaikyti reikia disciplinos, investicijų, nuolatinio mokymosi, būti mandagiam, tęsėti pažadus.

„Kiekvieni mokymai man tikrai daug duoda. Naujos pažintys, naujos istorijos, naujos bendradarbiavimo galimybės. 2016 – aisiais, kuomet rengiau pirmą kursą, susibičiuliavome su į jį atvykusia Gintare. Vėliau kartu rengėme mokymus Ibizoje, o dabar ji „Grand Viloje“ vieši kaip pranešėja“, – sakė I. Budrienė.

„Luxury by Inga Budrienė“ užsiėmimai ne tik kelis kartus organizuoti skirtingose mūsų šalies vietose, bet ir Maljorkoje, Dubajuje bei prieš tai minėtoje Ispanijos saloje. Šį rudenį Inga savo mokines ketina pakviesti į užsiėmimus Portugalijoje.

Linos Velminskaitės nuotr

Parašykite komentarą