IMG 6746
Žmonės

Šv.Valentino dieną dainą ne apie meilę pristatanti Marija Grabštaitė: “Kartais taip nutinka”

“Šią dainą išleidžiu Šv.Valentino dieną todėl, kad merginos ar vaikinai, kurie yra be antrų pusių, neliūdėtų! Ir jokiu būdu neužsikrėstų ta masine komercija ir pompastika, diktuojančia lyg ir nerašytą taisyklę – bent jau šįvakar kiekvienam privaloma turėti “savo Valentiną”. Ar tikrai verta skęsti meilėje ir plastikinių širdelių jūroje? O gal geriau būti vienam pilnatvėje ir sulaukti savojo žmogaus nei draugauti ar gyventi su antrąja puse tik tam, kad “taip reikia”? Nieko nėra baisiau už vienatvę dviese…. “, – dainos “Tik draugai”, kurios autoriai yra Edgaras Koldaras ir Artiomas Penkevičius, idėją pristatė jos atlikėja Marija Grabštaitė.

Žinoma dainininkė įsitikinusi – meilės dieną švęsti yra prasminga, tik tą daryti reikėtų ne tokiu būdu, kok yra įperšamas prekybininkų bei masinės mados formuotojų. Apskritai, anot hito “Skanei” atlikėjos, žmonės turėtų gyventi taip, jog daugelis jų dienų būtų tokios, kokios turėtų būti Šv. Valentino – kupinos meilės.

“Gana įprasta, kad jauni, perspektyvūs, karjeros siekiantys žmonės yra “nurašomi” vien todėl, kad jie – vieniši. Dažniausiai jiems bandoma priklijuoti įvairias žeminančias etiketes ar senamadiškas klišes: gėjus, senmergė, nesusitūpėjėlis, boba ir t.t.”, – pastebėjo pašnekovė.

Anot jos, žmogui, einančiam savo keliu, siekiančiam užsibrėžtų tikslų ir prisiimančiam atsakomybę už savo veiksmus, visuomet yra sunkiau surasti tikrąją antrą pusę, nes jis yra stipri asmenybė, greta kurios gali būti tik toks pats pilnavertis, savimi pasitikintis žmogus. Būtent jis, M. Grabštaitės įsitikinimu, palaikys bei nespaus išklysti iš kelio į takelį ar atsisakyti savo svajonių.

“Jei šalia tavęs yra per silpnas ar nelaimingas žmogus, jei jis nepriima tavęs tokios ar tokio koks esi –  paleisk ji! Gyvenimas yra per  daug gražus ir suteikia milijonus galimybiu būti laimingiems. Nereikia kentėti. Tiesiog būtina vieną dieną atsimerkti, išgirsti, pamatyti, pajausti jas visas. Ir… pradėti veikti. Geriau šimtą kartų klysti ir vėl kilti nei sėdėti ir verkti!”, – patarė dainininkė.

Ji pati nesureikšmina Šv. Valentino dienos, o rytinį kavos puodelį, paruoštą su dėmesiu, vertina labiau nei materialias gėrybes. M. Grabštaitė priminė – meilės už automobilį, pliušinį žaislą, deimantų vėrinį, 100 rožių ir visus kitus apčiuopiamus dalykus nenusipirksi.

“Meilė – tai dviejų žmonių kūrinys ir sunkus darbas”, – sakė dainininkė.

 

Parašykite komentarą