Susitikimas su tinklaraščio „Kalnais ir miškais“ autoriumi A. Andrulevičiumi 2
Kultūra

Susitikimas su tinklaraščio „Kalnais ir miškais“ autoriumi Andriumi Andrulevičiumi

Birželio 25 d. 18 val. kviečiame į kelionių klubo „Vita mobile“ susitikimą su tinklaraščio „Kalnais ir miškais“ autoriumi Andriumi Andrulevičiumi Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, 322).

Kalbėsime apie svarbiausius dalykus, kuriuos reikia žinoti prieš ruošiantis į žygį kalnuose, atkreipsime dėmesį į fizinio ir emocinio pasiruošimo svarbą, aptarsime „Kalnais ir miškais“ tinklaraščio filosofiją ir misiją, prisiminsime įdomiausias keliones.

Andrulevičius jau ne vienus metus organizuoja žygius nedideliems entuziastų būreliams. Jis laikosi nuomonės, jog kopimas į kalnus reikalauja ne tik fizinio ir dvasinio pasirengimo, bet ir tam tikro požiūrio, kuris apima gebėjimą būti gamtoje, sutapti su jos ritmu. „Važiuojam pavargti, pakovoti, valios bei kūno stiprinti“, – taip apie keliavimą kalnais kalba tinklaraštininkas.

Jeigu ir jūs svajojate apie kalnus, tačiau nežinote, nuo ko pradėti, ateikite į susitikimą, galbūt tai bus įkvepiančios draugystės su kalnais pradžia!

Dalyvių skaičius ribotas, todėl pirmenybę teiksime užsiregistravusiems el. paštu: renginiai@kvb.lt.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą