Marčiulynas Bo Haeng 1
Kultūra

Susitikimas su autoriumi K. Marčiulynu-Bo Haeng

Spalio 17 d., ketvirtadienį, 18 val. Kauno apskrities viešoji biblioteka kviečia į KAVB knygų klubo renginį. Svečiuosis autobiografinės knygos „Laiškai iš Drakono kalnų“ autorius, aktorius, režisierius, vienuolis Kęstutis Marčiulynas-Bo Haeng Sunim.

Kęstutis Marčiulynas daugiau kaip 20 metų praktikuoja vieną sunkiausių budistinės meditacijos rūšių –  Zen (korėjietiškai Soen) įvairiuose Pietų Korėjos vienuolynuose. Tapęs Kvan Umo dzenbudistų mokyklos vienuoliu, gavo Bo Haengo (korėjietiškai „platus veiksmas“) vardą, atliko įvairias sudėtingas praktikas, pavyzdžiui, savaitė meditacijų be miego, buvo oficialiai priimtas į didžiausią Pietų Korėjos budistų ordiną Jogye.

Visus savo potyrius ir dvasinius išgyvenimus K. Marčiulynas-Bo Haeng sudėjo į autobiografinę knygą „Laiškai iš Drakono kalnų“. 2017 m. ji buvo išrinkta geriausia lietuvių autoriaus dvasine knyga ir sulaukė ne vieno leidimo. „Šiuose jo laiškuose ir pokalbiuose dėstomi dvasiniai išgyvenimai, patirtys, mintys, kaip susivokti, kas svarbiausia gyvenime, kaip įveikti sunkumus ir pasiekti laimę, kaip pakilti po sunkių krizių, gvildenamos kitos aktualios šių dienų žmogui temos“, – rašoma knygos viršelyje.

Marčiulynas-Bo Haeng vaidino garsiajame monospektaklyje „Auksinė šventykla“ (pagal Yukio Mishimos kūrinį, rež. Eglė Mikulionytė), rengia improvizacijų vakarus „Laiškai iš vienuolyno“, yra aktyvus visuomenininkas, dalyvauja TV laidose, įvairiuose renginiuose ir projektuose.

Maloniai kviečiame! 

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse.

Parašykite komentarą