Vasha 2 of 3
Žmonės

Su varginančia problema norėjusi atsisveikinti Gabrielė Rutkauskienė – Vasha išmėgino kitų išgirtą procedūrą

Dainininkė Gabrielė Rutkauskienė – Vasha prieš skrydį į Graikiją, kur Salonikų „Iraklis“ klube žaidžia jos vyras Ronaldas Rutkauskas, nepraleido apsilankymo „Ąžuolyno medicinos klinika ir SPA“ – čia jai buvo atliekama viena itin svarbi procedūra.

Į šią Kaune veikiančią ir savo profesionalumu garsėjančią įstaigą atlikėja per pastarąjį mėnesį užsukdavo bent kartą savaitėje.

„Tai buvo viena iš priežasčių, kodėl Lietuvoje praleidžiu daug laiko. Naujos veiklos ir būtinosios procedūros mano keliones iš gimtinės į Salonikus gerokai padažnino“, – kalbėjo jauna moteris.

Ji jau kurį laiką viešai pasakojo apie po dukrelės Adrijos gimimo gerokai susilpnėjusius ilgus plaukus. G. Rutkauskienė – Vasha  visada rūpinosi savo „kasomis“, bet kūdikėlio laukimas padarė joms nepageidaujamą įtaką.

„Įvairios priemonės ir procedūros šiek tiek situaciją stabilizavo, bet norimo efekto tikrai nebuvo. Pasitariau su plaukų stilistėmis, paieškojau informacijos internete bei nusprendžiau, kad mezoterapija man gali būti tinkamiausia pagalba“, – sakė pašnekovė.

Ji šiek tiek užtruko ir kol pasirinko vietą, kurios specialistams patikėtų atlikti jai svarbų plaukų sveikatai skirtą ritualą.

„Dar būdama Graikijoje daug skaičiau apie įvairius salonus ir pačią mezoterapiją. Norėjau, kad vos parskridusi galėčiau apsilankyti procedūrose. Viena juk nebūtų naudinga, o keletui jau reikia laiko“, – sakė G. Rutkauskienė – Vasha.

„Ąžuolyno medicinos klinika ir SPA“ gydytoja Gintarė Kazbaraitė pasakojo, kad mezoterapija plaukams atliekama naudojant smulkias adatėles, kuriomis į galvos odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veikliųjų preparatų mišiniai, specialiai subalansuoti galvos odai.

„Turime ir specialų įrenginį atlikti procedūrai, todėl ji yra neskausminga bei efektyvesnė“, – sakė pašnekovė.

Anot jos, biologiškai veiklūs preparatai, dar vadinami grožio kokteiliais, mezoterapijos metu patenka tiesiai į plauko folikulą ir akimirksniu jį pradeda maitinti. Ši procedūra, tinkanti ir moterims, ir vyrams, yra pripažįstama viena efektyviausių priemonių sprendžiant galvos odos problemas, nes jau po pirmo apsilankymo pas specialistą jaučiamas teigiamas poveikis.

G.Rutkauskienė – Vasha sakė iki šiol nesinaudojusi liaudiškais metodais, skirtais plaukų būklei pagerinti. Tačiau ji girdėjo, kad itin naudinga galvos odą ištrinti česnakais.

„Mintis apie sklindantį nuo plaukų kvapą mane sulaiko nuo šio ritualo!“, – juokėsi dainininkė.

Prieš kelias savaites jos vėjaraupiais susirgusiai pusseserei močiutė galvą išmasažavo su spiritu.

„Efektas plaukams buvo akivaizdus. Reikės išmėginti ir šią procedūrą“, – sakė G. Rutkauskienė – Vasha.

Pastaruoju metu ji gyvena itin aktyviai. Nuolatiniai, nors ir trumpi skrydžiai pas vyrą, apsilankymai verslumą ugdančiuose seminaruose, būtinosios grožio procedūros, dalyvavimas Tarptautiniame keliautojų klube.

„Tapęs jo nariu renki taškus ir daug pigiau arba nemokamai keliauji! Jau esu suplanavusi ir keliones, kurių metu klubo nariams siūloma mėgautis išskirtiniais, tik jiems skirtais privalumais“, – pasakojo G. Rutkauskienė – Vasha.

Ji džiaugėsi, kad norint užsiimti šia veikla, jokių ypatingų įgūdžių nereikia. Užtenka tiesiog mėgti keliones.

„Bet vis tiek stengiuosi įgyti kuo daugiau žinių. Juolab, man jos būtinos ir kitose mano veiklose, kurias po truputį irgi pradedu įgyvendinti“, – sakė pašnekovė.

Parašykite komentarą