82692642 2947176725312521 298245861928861696 o
Žmonės

Su savo kurta pižama į prekybos centrą užsukusi dizainerė Diana Vapsvė sulaukė komplimentų

„Jūs – labai elegantiškai atrodote!, – su šypsena iš nepažįstamojo viename sostinės prekybos centre išgirstą komplimentą prisimena dizainerė Diana Vapsvė, – Smagiausia ir mieliausia buvo tai, kad tuo metu vilkėjau savo kurtos pižamos kelnes!”.

Kūrėja atvira – viešoje vietoje pasipuošusi įprastai miegui ir namams skirtu drabužiu, ji tiesiog… atliko bandymą.

„Pusę pastarųjų metų skyriau tam, kad sukurčiau savo svajonių pižamą ir chalatą. Prisiminiau visą savo turėtąją ir, be abejonės, atidžiai įvertinau ir pastaruoju metu naudotąją tokio stiliaus aprangą. Rinkausi audinį, dizainą, siūles. Viską ne kartą tikrinau praktikoje tik tam, jog galėčiau pasidžiaugti žinodama – savo „kūdikiui“ neturiu priekaištų“, – pasakojo pašnekovė.

Vieno pižamos testavimo metu D. Vapsvė ir nutarė patikrinti ją itin realiomis aplinkybėmis – nešiodama visą darbo dieną bei leisdama laiką automobilyje, kūrybinėje studijoje ar net prekybos centre.

Svajonių pižamai dizainerė parinko šilką primenantį satiną. Būtent todėl minimalistinio stiliaus jos kurtas kelnes sunku būtų atskirti nuo elegantiškų, nešiojamų kasdien.

Realizuodama sumanymą D. Vapsvė ypatingą dėmesį skyrė vidiniam drabužio apdorojimui, kuris ir sukuria tikrąjį komforto jausmą.

„Miegas man yra labai svarbus, todėl norėjau, kad net mažiausia, iš pradžių gal ir nepastebina ar nejuntama smulkmenėlė, jo netrikdytų. Tai – vienas iš mano labiausiai išmylėtų projektų, kuriam skyriau daugiau laiko ir dėmesio nei bet kokiam kūrybiniam sumanymui iki šiol“, – sakė pašnekovė.

Kūrėja neabejoja – užmigti besijaučiant gražiai yra kiekvienos moters svajonė.

„O rytinė kava, geriama vilkint lengvutę pižamą ir minkštutį chalatą, yra daug gardesnė!”, – neabejojo D. Vapsvė.

Parašykite komentarą