Žmonės

Stilistė Viktorija Šaulytė pradėjo mokytis vairuoti – ją motyvuoja netikėti dalykai

„Neseniai dovanų gavau stilingą kvapą automobiliui. Gal ir sunku patikėti, bet tokia subtili užuomina apie galimybę turėti ir vairuoti išsvajotą transpoto priemonę mane labai įkvėpė tęsti tai, ką esu pradėjusi“, – pasakojo žinoma stilistė Viktorija Šaulytė, nusprendusi dar šįmet tapti pilnateise kelių eismo dalyve.

Grožiui, estetikai ir išskirtinumui neabejinga mergina pabrėžė – jai labai svarbi ne tik automobilio išorė, bet ir vidus.

„O kvapas jame apskritai labai aktualus! Ne itin patrauklūs man yra tie tradiciniai automobiių kvapai… Nei kvapu, nei pačia išvaizda. Todėl džiaugiuosi, kad mano automobilyje skleisis būtent lietuvių “Aromikos” meistrų kūrinio amoratas!“, – džiaugėsi V. Šaulytė.

Į Vilniaus gatves draiveris.lt mokymo centro automobiliu ji išriedėjusi buvo jau tris kartus V. Šaulytė juokiasi – kol kas ji vairuoja tvirtai įsikibusi į vairą.

Stilistė tapti vairuotoja buvo nusprendusi ir prieš penkerius metus. Tuomet Kaune ji mokėsi valdyti mašiną su mechanine pavarų dėže. Mokyklinius vairavimo egzaminus išlaikiusi, V. Šaulytė į „Regitrą“ taip ir neužsuko.

„Prasidėjo dažnos kelionės į sostinę. Paskui – persikėlimas gyventi į Vilnių. Per metus taip ir neradau laiko nuvažiuoti išlaikyti pagrindinių teorijos bei vairavimo egzaminų, todėl būtų tekę visko mokytis iš naujo. Nusprendžiau vairuotoja tapti kada nors kitą kartą“, – su šypsena kalbėjo pašnekovė.

Pastaraisiais metais vis daugiau darbų įvairiuose Lietuvos kampeliuoe turinti stilistė pastebi – automobilis jai tampa būtinybe. Anot jos, vykstant į seminarus ar fotosesijas tenka gabenti nemažai daiktų, kuriuos pervežti traukiniu ar autobusu yra nepaprastai nepatogu bei sudėtinga.

„Nepaisant to, man vairuoti ne itin norisi. Kartais vis prisimenu, kai vaikystėje važinėdama Vytauto parko keliukais sumaišiau atrakcionų automobiliuko pedalus ir vos nesulaužiau mamai kojos“, – sakė V. Šaulytė.

Ji svajoja apie nuosavą automobilį – rožinės spalvos „Fiat 500“.

„Ar jis brangus? Nežinau! Bet jei bus brangus, mano pirma mašina vis tiek bus rožinė!“, – patikino stilistė.

Parašykite komentarą