Žmonės

Stilingus lietpalčius kurianti Roberta Benevičiūtė: „Tai drabužis, kurį vilkiu ištisus metus“

“Taip, taip! Ir žiemą vilkiu lietpaltį! Tik, žinoma, ne Lietuvoje!“, – šmaikštauja lietpaltis.lt portalo įkūrėja, darganotam orui skirtos aprangos autorė Roberta Benevičiūtė.

Ji pastebėjo, jog nemažai po pasaulį keliaujantiems ir stilingiems norintiems būti lietuviams šis drabužis tampa vis aktualesnis.

„Ir man taip nutiko. Ruošdamasi į tolimą kelionę ir žinodama, jog keliausiu vadinamojo „lietaus sezono“ metu, pradėjau ieškoti ne tik nuo gamtos reiškinių saugančio, bet ir įdomesnio lietpalčio. Tiesa – tada į išvyką išsiruošiau pasiimdama su savimi tokį rūbą, kokį teišgalėjau rasti. O grįžusi į Lietuvą ėmiausi kūrybos“, – dėstė pašnekovė.

Norėdama kuo išraiškingiau pristatyti savo darbus, autorė kreipėsi į fotografę Liną Juciūnaitę bei modelį Radvilę Labutytę. Pastarosios stiliumi tąkart rūpinosi Simona Senkauskaitė, o makiažu – Ana Kaminskienė. Fotosesijos dalyvės juokavo, kad sunkiausias darbas teko būtent Anai, turėjusiai pasirūpinti, kad, kepinant 32 laipsnių karščiui, Radvilė nuotraukose atrodytų nepriekaištingai.

Daug po pasaulį keliaujanti Roberta Benevičiūtė atsakė ir į keletą klausimų apie savo kūrybą.

Kodėl nusprendei imtis šio verslo?

Šios veiklos kol kas nevadinčiau verslu, nes pradinė paskata buvo ne finansinė, o iš natūralaus asmeninio poreikio. Prieš keletą metų ruošiantis kelionei į Kolumbiją, bet ieškodama sau praktiško ir stilingo lietpalčio Lietuvoje, susidūriau su šios prekės menka pasiūla. Įsivaizduodama ko norėčiau, nusprendžiau imti ir padaryti sau ir Lietuvos rinkai įdomius, išskirtinius lietpalčius. Ne paslaptis, kad visų gyvenimo tempas vis greitėja, tad lietpaltis ne tik apsauga nuo lietaus, bet dėvimas kasdieną kaip stiliaus detalė.

Juk visi puikiai žinome, kad posakis “lietus Lietuvoje” – tai ne tik skambūs žodžiai, o realybė. Tad ir kaip skambėtų pabodusi frazė, bet aš ja vadovaujuosi – geriau bandyti, nei vėliau dejuoti, jog nieko dėl savo svajonės ar tikslo nedarai.

Koks yra tavo klientas?

Nustebau, kad lietpaltis.lt klientas yra ne tik jaunimas, kuris mėgsta išsiskirti, bet ir brandesnio amžiaus moterys noriai įvairina savo garderobą.  Taip pat po pirmos kolekcijos, kurtos tik moterims, iškilo poreikis savo stiliui neabejingiems vyrams ir vaikams.

Ar tai – sezoninis rūbas?

Šiais laikais sunku pasakyti, kada prasideda ir baigiasi sezonas. Žinant, kad žmonės aktyviai keliauja ir šaltuoju metu, galiu teigti – lietpaltis yra vilkimas ištisus metus.

Iš kur semiesi įkvėpimo kūrybai?

Kūrybinių idėjų turiu daug ir po truputį stengiuosi jas įgyvendinti. Šių metų kolekcija pasipildė vyriškais ir vaikiškais lietpalčiais. Akcentuoju ir audinių išskirtinumą, originalumą.

Kokia yra naujausia tavo kolekcija?

Nauja kolekcija yra įkvėpta kelionės į Filipinus. Šiai kolekcijai atrinkti audiniai spinduliuoja saulės ir gamtos žaismą. Kolekcija pasipildė vyriškais, vaikiškais lietpalčiais bei paplūdimio – pirkinių krepšiais.

Koks jos pavadinimas?

Iki šiol nesikoncentravau į kolekcijos pavadinimą, nes svarbiausias mano tikslas ne tai, o kad į pilką, darganotą kasdienybę įneščiau žaismingumo, kuris sukeltų gerą emociją ir šypsenas.

Parašykite komentarą