Žmonės

Stilinga netgi šalčiausią dieną? Misija įmanoma!

„Žiemą, tamsių ir žvarbių dienų migloje, dažnai pamirštame save. Neretai pramiegojusios žadintuvus skubame ir apsirengiame kas papuola po ranka. O po darbų ar mokslų kuo greičiau grįžtame namo ir susisukame į šiltus pledus bei leidžiame laiką prie televizoriaus ar knygos“, – pastebi tinklaraščio apie madą TryOn.lt autorė Rugilė Kančaitė.

Tačiau, pasak jos, visai nesunku ir šiomis dienomis išlikti įdomiai ir stilingai. Tereikia truputį pasistengti.

„Suprantu, kad įkvėpimas stilingai rengtis išsekęs po rudens, ir daugelis visai pamirštame šaltojo metų sezono suteikiamą drabužių sluoksniavimo galimybę – renkamės tą pačią pabodusią eilutę diena iš dienos su vieninteliu tikslu – nesušalti. Ar tikrai neįmanoma apsirėdyti tiek šiltai, tiek elegantiškai? Įmanoma“, – tvirtina mados žinovė.

Ji pastebi, kad šio sezono tendencijos – itin palankos kurti stilingą įvaizdį netgi spaudžiant šaltukui ir aptaria keletą madingiausių aprangos detalių, kurias privaloma įtraukti į savo garderobą.

„Megztiniai aukštu kaklu – „golfai“. Šis klasikinis drabužis jau antrus metus itin aktualus. Ir, geriausia, kad šildo ir kaklą! Dera beveik su viskuo: odiniai sijonai, klostuoti sijonai, plačios kelnės, džinsai, kombinezonai ar sarafanai… Labai tiks ir kažkas languoto. Pavyzdžiui, itin šį sezoną madingas sarafanas arba dviejų dalių kostiumėlis, po kuriais gali dėvėti megztuką, „golfą“ ar storus marškinius. Sveiki sugrįžę, 70-ieji!“, – įkvėpimo iš praeitų dešimtmečių semtis skatina tinklaraštininkė.

Anot jos, kordinio velveto drabužiai, ilgai tikę tik geografijos mokytojams, dabar yra visiškas šio sezono topas.

„Tiek elegantiška ir puošni, tiek kasdienybėje puikiai pritaikoma (ir stora – taigi tikrai šildanti) medžiaga įneš įvairovės bet kuriai jūsų eilutei. O gal rinksies netgi pilną velveto įvaizdį – kelnes ir švarką?“, – eksperimentuoti skatina Rugilė.

Ir kaip be rankinės! Ateinančią žiemą, pasak TryOn.lt autorės, jos išliks mažos ir prašmatnios – todėl derės tiek prie sofistikuoto puošnaus stiliaus, tiek puikiai pagyvins ir įneš žaismo kasdieninėje aprangoje.

Parašykite komentarą