Sandra SelfstationKaledos AMP 2532
Žmonės

Stebinančius gelbėjimosi planus per karantiną kurianti žinoma stilistė: „Žmonės šiais metais kaip niekad nori puošti savo namus”

Žinoma plaukų ir įvaizdžio stilistė Jurgita Malakauskaitė pavasarį, prasidėjus karantinui, į savo prieš porą metų sostinės Žvėryno rajone atidarytą studiją „Selfstation“ kvietė ne pasigražinti, o įsigyti… agurkų.

Neįprastą gelbėjimosi planą dėl pandemijos be pajamų likusi specialistė sumąstė ir šįkart – pati kūrė išskirtines, niekur nematytas eglutes, išsyk sulaukusias daug klientų dėmesio.

„Metai prasidėjo nuo staigaus karantino paskelbimo, pajamų praradimo, pasimetimo, nežinomybės ir prisitaikymo prekiaujant gėlėmis bei agurkais. Po to sekė intensyvus, darbingas pusmetis, pasiruošimas Kalėdoms – klientams ir studijos svečiams buvo sukurta galimybė ne tik pasilepinti procedūromis, pakeisti savo įvaizdį, bet įsigyti kalėdinių dekoracijų ar dovanų, tokių kaip žvakės, namų kvapai, kalėdiniai žaislai”, – pasakojo pašnekovė.

Jai, bendraujant su į „Selfstation” užsukančiais žmonėmis ir kalbant apie pandemijos iššūkius, netikėtai gimė mintis kaip pradžiuginti išvargintuosius baimės bei nežinomybės.

„Žmonės šiais metais kaip niekad nori puošti savo namus. Jiems tai – šviesos spindulėlis visomis prasmėmis niūriu laikotarpiu”, – patikino J. Malakauskaitė.

Pavasarį floristika susidomėjusi ir nuolat studijos lankytojus originaliais sprendimais ar performansais stebinanti šįsyk pati ėmė gaminti ir unikalias, rankų darbo eglutes.

„Įsigijau priemonių ir gimė kažkas neįprasto“, – sakė pašnekovė.

Anot jos, iki apribojant grožio industrijos veiklą, „Selfstation” erdvėje vyko ir tradicinės Kalėdinės fotosesijos. Šįkart jų herojai buvo kviečiami įsiamžinti prie šventiškai papuošto stalo.

„Praėjusią savaitę darbas sustojo… Visą grožio industriją apėmė nežinomybė, nes, reikėtų pastebėti, kad, lyginant su pavasariu, valstybės pagalbos grožio paslaugų sektoriui kol kas yra daug mažiau”, – sakė J. Malakauskaitė.

Žinoma, anot pašnekovės, šiuo metu svarbiausia visų mūsų sveikata ir išgyvenimas, tačiau žmonėms sunku, nes jie neteko galimybės švęsti didžiausių metų švenčių su savo artimaisiais, draugais, pilni šventiškos nuotaikos.

„Bet po tamsos visada ateina šviesa, o tai motyvuoja nenuleisti rankų. Kalėdos šįmet bus neįprastos – jas tikrai galėsime padovanoti ir sau. Tad, nepraleiskime progos įdomiai ir nuoširdžiai išgyventi tokį netikėtą bei, viliamės, nebepasikartosiantį etapą“, – sakė J. Malakauskaitė.

Parašykite komentarą