Fashion 99
Žmonės

Stebėdama pirmuosius dukters žingsnius ant podiumo Eglė Straleckaitė šypsojosi: „Tėtis dabar turi šmaikščią temą“

Žinoma šokėja Eglė Straleckaitė šypsosi – jos dukrelė Vakarė debiutavo ant podiumo. Drąsi, bet užsispyrimo nestokojanti 1,6 metukų mažylė pasirodė Kauno „Akropolyje“ pirmąkart rengtos mados šventės „Kids Fashion Weekend“ programoje.

„Mano tėtis turi puikų humoro jausmą, todėl, kai kalbame apie Vakarę, vis pajuokauuja, jog netrukus turėsiu su mažąja dalintis publikos dėmesiu, nes aš televizijoje pirmą kartą pasirodžiau būdavo 17 metų, o dukrelė – vos sulaukusi trijų mėnesių. Na, o dabar ir pirmieji žingsniai ant scenos“, – šeimyniniais pašmaikštavimais pasidalino pašnekovė.

Ji prisiminė, jog ketveri metai darbo teleizijoje buvo labai intensyvūs. Nuo mažų dienų ant parketo besisukusi ir įvairiuose konkursuose dalyvavusi Eglė  patikino – pirmieji projekto „Šok su manimi“ filmavimai jai buvo nejaukūs. Tuo metu trikdė daugelis dalykų.

„Bet aš buvau iš tų, kurios nemėgindavo dėstyti operatoriams, kaip ir kodėl mane turi filmuoti. Man viskas tiko ir neretai jie tuo garsiai pasidžiaugdavo“, – sakė E. Straleckaitė.

Apšilus televizijoje, jai jau nebebūdavo sudėtinga dalyvauti filmavimuose, tinkamai stovėti ar kalbėti. Tačiau, padarius pertrauką, pasak Eglės, jaudulys vėl sugįžta.

„Tą laiką,kai rengtas šokių projektas, prisimenu kaip vieną ryškiausių mano gyvenime“, – kalbėjo pašnekovė,,

Ji šiek tiek nerimavo, kaip žengti podiumu seksis Vakarei, nes mergytė yra tokio amžiaus, kai įtikinti ją vienaip ar kitaip elgtis paprasčiausiai neįmanoma.

E.Straleckaitės dukrelė, kaip ir dainininkės Inetos Puzaraitės – Žvagulienės sūnus Bernardas bei dukra Barbora, Vashos dukra Adrija, aktorės Linos Bražinskaitės – Tupikovskienės dukra Izabelė, šokėjos Rasos Židonytės dukra Paulina, televizijos prodiuserio Gedimino Juodeikos sūnus Jonas, choreografo Kęstučio Baranausko dukra Tėja, papuošalų kūrėjos Elvyros Monginienės sūnus Gustas, šokėjos Sandros Kniazevičiūtės dukra Lukrecija, „Božolė“ choro lyderės Jurgitos Lukaitienės dukros Fausta ir Lėja, humoristo Artūro Orlausko sūnus Markas bei kitų žinomų žinomų žmonių atžalos pristatinėjo švedų pasididžiavimo kompanijos „Didriksons“ funkcionalius, ryškiaspalvius bei nepastebimų privalumų turinčius drabužius, skirtus apsaugoti vaikus nuo pavasario bei vasaros iššūkių – saulės, lietaus ar vėjo.

„Vakarytė publikai pasirodė nedvejodama! Gaila, negalėjau jos stebėti žiūrovų salėje, bet ir iš užkulisių pasigėrėjau vaizdu“, – sakė E. Straleckaitė.

Parašykite komentarą