Kase Zalgiris 38 of 41
Sportas

Startavo bilietų prekyba į gruodžio rungtynes: kas atvyks į „Žalgirio“ areną?

Artėjantis šventinis laikotarpis krepšinio gerbėjams suteiks galimybę stebėti net 6 aukščiausio lygio rungtynes „Žalgirio“ arenoje. Į ketverias Eurolygos ir dvejas „Betsafe-LKL“ rungtynes, gruodžio mėnesį vyksiančias didžiausioje šalies arenoje, ketvirtadienį prasidėjo bilietų prekyba.

Būtent gruodžio mėnesį Kauno „Žalgirio“ krepšininkai daugiausiai kartų rungtyniaus namuose. Šešerios rungtynės yra puiki proga savo artimuosius ar draugus pakviesti šventinį laikotarpį praleisti drauge palaikant žalgiriečius gyvai.

Gruodžio 2 d. Kaune svečiuosis Vitorijos „Baskonia“ komanda, kurios gretose puikiai rungtyniauja du lietuviai – Rokas Giedraitis ir Tadas Sedekerskis.

Vos už kelių dienų, gruodžio 5-ąją, į „Žalgirio“ areną atvyks į aukštas pozicijas „Betsafe-LKL“ čempionate besitaikantys Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai.

Šį sezoną Eurolygos tvarkaraštis žalgiriečiams tik kelis kartus lėmė namų rungtynes žaisti penktadieniais, o būtent taip bus keturioliktojo turo dvikovoje su Maskvos CSKA komanda. Šiose rungtynėse į Kauną sugrįš ir pastaruosius trejus metus žaliai-baltų spalvas gynęs Marius Grigonis.

Gruodžio viduryje Lietuvos čempionų laukia dviguba Eurolygos savaitė, kurios pirmasis mačas bus žaidžiamas „Žalgirio“ arenoje. Gruodžio 15-ąją pirmą kartą Kaune lankysis Eurolygos debiutantė „AS Monaco“ ekipa ir joje rungtyniaujantys buvę žalgiriečiai Donatas Motiejūnas, Leo Westermannas ir Brockas Motumas.

Tarp Eurolygos dvikovų įsiterps ir dar vienas „Betsafe-LKL“ mūšis – gruodžio 19 d. su Alytaus „Dzūkijos“ klubu.

Paskutinės 2021-ųjų metų rungtynės „Žalgirio“ arenoje įvyks gruodžio 22 d., kai Eurolygos reguliaraus sezono pirmąjį ratą kauniečiai užbaigs susitikimu su šiuo metu lygoje pirmaujančia Milano „AX Armani Exchange“ komanda.

Bilietų prekyba į rungtynes „Žalgirio“ arenoje vykdoma tik internetu, arenos kasos nebus atidaromos. Dėl grupinių (10 bilietų ir daugiau) užsakymų galima kreiptis el. paštu: bilietai@zalgiris.lt, o įmonės ir bendruomenės yra skatinamos dalyvauti „ŽalGeriausios komandos“ projekte.

Be to, į Eurolygos rungtynes kursuoja „Žalgirio ekspresas“, kuris sirgalius į „Žalgirio“ areną ir atgal veža iš devynių miestų: Vilniaus, Vievio, Elektrėnų, Žiežmarių, Alytaus, Prienų, Druskininkų, Vilkaviškio ir Marijampolės. Aistruoliai gali įsigyti tiek pavienius autobuso bilietus (kaina nuo 7,50 Eur), tiek rinkinius jau kartu su rungtynių bilietu (kaina nuo 11,50 Eur).000

Parašykite komentarą