1630923273251 550x852 1
Žmonės Sportas

Specialiame „Žalgiris TV“ vaizdo klipe latvis apie Lietuvą

Kauno „Žalgirio“ klube žaidžiančio latvio Janio Strelnieko negali pavadinti nepatyrusiu krepšininku. 32 metų gynėjas savo karjeroje yra rungtyniavęs Latvijos, Ukrainos, Rusijos, Vokietijos ir Graikijos klubuose. Tiesa, praėjusiais metais persikėlęs pas „braliukus“ į Kauną žalgirietis sužinojo daug naujų dalykų apie mūsų šalį.

J. Strelniekas naujus faktus, sužinotus apie Lietuvą, pristatė specialiame „Žalgiris TV“ vaizdo klipe. Pavyzdžiui, Latvijos krepšinio žvaigždei įspūdį paliko mūsų tautinis desertas – šakotis. Anot žalgiriečio, lietuviai labai mėgsta šakotį, o kadangi jis tuščiaviduris, į jį galima įmesti ir teniso kamuoliuką.

Be to, latvio teigimu, kiekvienai vaiko susilaukusiai šeimai Lietuvoje yra padovanojamas krepšinio kamuolys, o kauniečių namų durys yra nudažytos žaliai, kad neštų sėkmę. J.Strelniekas faktus tęsė ir apie tai, kad didžiausias šalies klubas „Žalgiris“ yra toks didelis, kad komandos talismanas Žalgirinis turi savo nuosavą talismaną – sūnų Mažių.

Dar daugiau faktų išvardinęs J.Strelniekas visais jais įsitikinti pakvietė ir Latvijos krepšinio sirgalius, ragindamas juos atvykti į Kauną ir gyvai čia stebėti Eurolygos rungtynes.

Kovo mėnesį savų žiūrovų akivaizdoje J.Strelniekas su kompanija žais visą dvikovų maratoną. Kovo 11 d. laukia susitikimas su Barselonos „FC Barcelona“, kovo 15-ąją – su Pirėjo „Olympiacos“, kovo 17-ąją – su Stambulo „Anadolu Efes“, o kovo 23-ąją – su Vilerbano ASVEL.

Komandą palaikyti ir bilietus įsigyti pasiruošusiems sirgaliams Kauno „Žalgiris“ paruošė ypatingų pasiūlymų. Perkant rinkinį į visas ketverias kovo mėnesio Eurolygos rungtynes „Žalgirio“ arenoje, bilietas į mačą su „FC Barcelona“ taps nemokamu.

Geresni kainų pasiūlymai paruošti ir įsigyjant bilietų rinkinius į dvejas rungtynes: „FC Barcelona“ + „Olympiacos“ arba „Anadolu Efes“ + ASVEL.

Parašykite komentarą