Kase Zalgiris 13 of 41
Sportas

Solidžiai žaidęs „Žalgiris“ neįkando varžovų gynybos

Nors penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ arenoje vykusios krepšinio rungtynės susiklostė šeimininkų nenaudai, vis dėlto galima sakyti, kad žalgiriečių žaidimas nusipelnė ne mažiau liaupsių nei kritikos. 

Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygoje patyrė nesėkmę, kai 86:93 nusileido Barselonos „Barcelona“ krepšininkams, praneša krepšinis.net. Vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius šįkart žurnalistų klausimų praktiškai nesulaukė – jų buvo vos vienas. Vis dėlto treneris spėjo išdėlioti mintis savo įžangoje, kur pažymėjo visas padarytas klaidas. „Tai nebuvo rungtynės, kurių tikėjomės, kadangi abi komandos rinko daug taškų. Nemanau, kad mes viską padarėme, kad laimėtume. Mes kovojome, bet mums viską griovė detalės, jų nevykdymas mums kainavo apie 30 taškų. Kažkiek yra optimizmo ir mistikos, kaip mes išlikome šalia jų ir galėjome smogti, bet „Barca“ sumetė sunkius metimus. „Barcelona“ buvo fiziškesnė ir pirmas pratimas trečiadienį buvo būtent kova dėl atšokusių kamuolių. Viena yra kovoti tarpusavyje, bet kita – susidurti su varžovų dydžiu. REKLAMA Pirmoje dalyje mus aplošinėjo su paprastais dalykais. Nigelas neblogai tvarkėsi su Mirotičiumi, bet nebuvo pagalbos iš ten, kur ji turėjo būti. Problema nebuvo Mirotičius, o buvo komandinė gynyba. Kažkur neatlikome darbo ją sustyguojant. Antroje dalyje prasidėjo mūsų „spektaklis“, kai žinome stipriąją Higginso ranką, bet jis gauna šansą išsimesti, praeiti į dešinę pusę, nepadarome pražangų. Reikia nukelti kepurę prieš „Barcelona“, kur yra tokie įspūdingi žaidėjai. Manau, kad Mirotičiui ir Higginsui yra labai gera žaisti prieš 15 tūkst. sirgalių. Motyvacija yra aukščiausio lygio žaidžiant tokioje atmosferoje. Mistika man yra, kaip išlikome rungtynėse, bet negalime laimėti, kai pralaimime 17 kamuolių, praleidžiame 93 taškus – mes šituo stiliumi nieko neaplošime“, – sakė strategas.

– Pirmoje dalyje „Barcelona“ sumetė daug taškų iš po krepšio. Kas ten neveikė?

– Buvo aišku, kad jie žais pro aukštaūgius ir taip visą laiką buvo prieš mus. Nė karto nenorėjome „vienas prieš vieną“ gynybos, kadangi nenorėjome leisti jiems suversti taškus iš po krepšio. Buvo ir taip aišku, kad žais per baudos aikštelę.

 

Parašykite komentarą