Žmonės

„Skrablas“ atidaryme dalyvavęs Gediminas Juodeika: „Pajūryje mes patyrėme tai, ko patys nesitikėjome“

„Tai buvo tobuliausios trumposios atostogos, kokias tik galėjau įsivaizduoti. Jei norėjau rasti ramybę, galėjau pasivaikščioti prie jūros ar visai vienas pasideginti kopose. Jei pasiilgdavau žmonių šurmulio ir juokų, ateidavau į svečių namų terasą. Tokio suderinto poilsio dar niekada nebuvau patyręs“, – sakė kartu su būriu žinomų žmonių svečių namų „Skrablas“ oficialiame atidaryme dalyvavęs televizijos projekto prodiuseris Gediminas Juodeika.

Žinomo choreografo Kęstučio Baranausko žmona Toma pasakojo iki vizito į Lietuvos – Latvijos pasienyje įsikūrusią atostogų įstaigą nemėgusi žuvienės.

„Šis patiekalas man niekada nepatiko. Bet paruoštai svečių namų virtuvės šefo žuvienei atsispirti negalėjau! Tiesa, vis dėlto nežinau, ar kur kitur jos ragaučiau… Bet „Skrablo“ restorane tikrai mielai“, – sakė T. Baranauskienė.

Svečiai, kaip ir ji, pastebėjo, kad produktus, kurių jam reiks pietums ar vakarienei, virtuvės šefas išsirenka pats, kasdien ir šviežius.

„Mūsų kompaijoje buvo ne vienas, kuris nemėgsta žuvies, bet viešint svečių namuose ir lepinantis gardžiu maistu restorane, visos lėkštutės likdavo tuščios!“, – pasakojo žinoma papuošalų kūrėja Elvyra Monginienė.

Atostogautojų kompanija lepinosi saulės voniomis paplūdimyje, žaidė tenisą, krepšinį, paplūdimio tinklinį ar mini futbolą, kaitinosi kubile, žaidė stalo žaidimus, skaitė knygas ar tiesiog plepėjo.

Atidarymo vakarą laukė specialiai jiems parengtas dainininkės Mari Ver šou, mentalisto Nicholo Kin programa bei numerologo Elano Liachovičiaus konsultacijos.

„Čia gali rasti visko – ir veiksmo, ir ramybės. Aišku, nuosavas paplūdimys ir „nulis“ pašalinių akių tikrai yra jėga“, – sakė vienas žinomiausių Lietuvos sunkiaatlečių Ramūnas Vyšniauskas.

Jam pritarė ir psichologė bei aktorė Lina Bražinskaitė – Tupikovskienė, į pajūrį išsiruošusi kartu su savo seserimi.

„Atradome nuostabią vietą, į kurią dar būtinai grįšiu su šeima“, – patikino pašnekovė.

 

 

Parašykite komentarą