kaunoaleja.lt 220111 16
Sportas

Šiandien trasa buvo trumpa, bet paini

Šiandien vykęs važiavimas buvo itin trumpas, palyginus su ankstesnėmis dienomis – vos 491 km (pravažiavimas 204 km ir greičio ruožas 287 km). Nepaisant to, trasa nebuvo lengva sportininkams.

Motociklininkas Arūnas Gelažninkas po finišo pasakoja padaręs keletą apmaudžių klaidų. „Pasiklydau du kartus.“ – sako jis. „Pirmą kartą klaidžiojom su visa grupele, o antrą kartą po paklydimo ėmiau važiuoti gera linkme, tačiau suabejojau savimi, pamatęs iš priekio atvažiuojant kitus. Nusprendžiau keisti kryptį ir padariau klaidą. Kol važinėjau pirmyn atgal, mane aplenkė daug sportininkų.“

kaunoaleja.lt 220111 17

Pasak lenktynininko, tai buvo prasčiausia iki šiol lenktynių diena pagal rezultatus. „Vienišių“ grupėje Arūnas atvažiavo 6-as, o bendroje įskaitoje 45-as.

“Po važiavimo jaučiuosi gerai, nesu pavargęs, trasa buvo graži ir vaizdinga. Lenktyniaudamas negalvoju apie tai, kaip padidinti persvarą, tiesiog stengiuosi važiuoti taip gerai, kaip tuo metu galiu. Na, o atsitinka taip, kaip atsitinka, paklydau likus vos 10 km, praradau daug laiko.“ – po nesėkmės nenusimena sportininkas.

Nuotraukų autorius: #OrionDakarteam

Parašykite komentarą