Sportas

Šešiolikmetės pradėjo pasiruošimą Kaune vyksiančiam Europos čempionatui

Paskutinė Lietuvos jaunimo rinktinė pradėjo pasiruošimą Senojo žemyno pirmenybėms. Po mėnesio Kaune vyksiančiam „Always“ Europos jaunučių (U16) merginų A diviziono krepšinio čempionatui krepšininkės ruošiasi Druskininkuose, o jau po savaitės sužais ir pirmąsias kontrolines rungtynes su Suomijos rinktine.

„Susirinkome Druskininkuose į paruošiamąją stovyklą nepilna sudėtimi, nes viena krepšininkė (Rusnė Bugaitė – red. pastaba) patyrė rimtą traumą. Turime penkiolika rinktinės kandidačių, kurios ir pradėjo pasiruošimą. Turėsime kelias dienas treniruočių su fizinio rengimo treneriu, po to jau derinsime viską ir su darbu krepšinio aikštelėje. 26-ą ir 27-ą dieną jau turėsime kontrolines rungtynes ir nuo to jau prasidės daugiau krepšinio darbas.

Nuotaikos geros, merginos išsiilgę viena kitos, mūsų ir merginų uždavinys yra sukurti darnų, gerą kolektyvą, kuris duos kovą ir garbingai atstovaus Lietuvai namų čempionate. Ir įdomu, ir baugu, nes nėra taip, kad išvykstame į kitą šalį ir mūsų nemato mamos, tėčiai ir artimieji. Turiu proga pakviesti visus į rungtynes, palaikyti merginas, jos tikrai stengiasi, atiduoda visą širdį, kad pasirodytų kaip įmanoma geriau. Mes, treneriai, irgi stengiamės ir norime atiduoti visas žinias merginoms ir bendromis jėgomis stengsimės gerai atstovauti šaliai“, – sakė rinktinės vyriausiasis treneris Tadas Stankevičius.

Namų sienų svarbą pabrėžia ir rinktinės kandidatė Elzė Motiekaitytė, kuri viliasi sulaukti gausaus sirgalių palaikymo čempionato metu.

„Labai džiaugiamės, kad vėl galime visos kartu sportuoti, treniruotis ir atstovauti Lietuvai. Čempionatas vyks Kaune, tikimės didelio palaikymo ir daug žiūrovų“, – teigė Elzė Motiekaitytė.

Rugpjūčio 17-25 dienomis Kaune varžysis 16 stipriausių Europos komandų, kurios rungtyniaus Kauno krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje (Naglio g. 4a) ir Kauno sporto halėje. Lietuvos jaunučių merginų rinktinė kausis D grupėje kartu su Danijos, Vokietijos ir Rusijos rinktinėmis. Lietuvės grupės ir aštuntfinalio rungtynes žais Kauno sporto halėje. Įėjimas į visas rungtynes nemokamas.

Parašykite komentarą