SeoAkademija K17 faktinės nuotraukos page 0003
Įdomybės

SEO mama švenčia savo rožinį gimtadienį

Susisiekus su SEOclub viceprezidente viešiesiems ryšiams Vytaute Tubeliene patvirtino, kad nuo vakar vakaro buvo galima matyti stovinčius ir lūkuriuojančius žmones su milžiniška rožinių rožių puokšte pasveikinti SEO mamą su gimtadieniu. Vytautė su Evelina susipažino prieš tris metus, vieno renginio metu. Jau tada buvo jausmas, kad čia tai tikrai išskirtinė asmenybė. Tą kartą ji buvo paprasta, nuoširdi ir spinduliavo kažkokią ypatingą energiją. Po maždaug dvejų metų atėjau į SEO AKADEMIJOS mokymus, o Evelina tapo įkvėpėja, skatintoja. Šiandien esu dėkinga jai už draugystę ir visiškai naują profesinę sritį.

Formos apačia

Ryškus didelis rožinis plakatas Šv. Gertrūdos gatvėje: „Evelina, su gimtadieniu‘‘.

Paklausus kaip gimė tokia idėja pasveikinti savo SEO mamą? Visi SEOclub nariai ilgai mąstėme ir diskutavome, kaip gražiai ir originaliai pasveikinti Eveliną su gimtadieniu. Juk dauguma esančių klube, tiesiog yra baigę studijas ir nelabai pažįsta Eveliną, bet idėja gimė kelyje Vilnius- Kaunas autostradoje, pamačius šviečiantį stendą, ir akys sužibo, čia yra mūsų dovana- juokiasi sakydama viceprezidentė žmogiškiesiems ištekliams Sandra Kapeliorienė. Visata siunčia mums ženklus, kaip Evelina Biliūnaitė- Seo Mama išvakarėse pasakojo, čia prieš 20 metų švenčiau savo naują gimimą, ir mes visa komanda ją sveikiname būtent čia. Evelina yra šilas ir šviesus žmogus, subūrusi mus visus į savo komandą. Ji lyg saulės spindulys, kurių tiek maža, ir kuri taip skaisčiai šviečia ir šildo, kad norisi būti ir būti. Gimtadienio linkėjimai Evelinai! Tegul viduje ir toliau liepsnoja tas nenuilstantis ir vis pirmyn vedantis ieškojimo bei atradimo jausmas.

 Paklausus kodėl būtent rožinis gimtadienis? SEOclub viceprezidentė marketingui Rūta Šveiterytė juokiasi, spalvą išdavė jos rožiniai nagai nuotraukoje, taip ir gimė idėja, o kodėl negali būti, toks amžius, kai jau prasideda tikrasis rožinis gyvenimas. Su Evelina susipažinau prieš pora metų. Ir dėkoju Visatai už tą mūsų suvedimą. Evelinos dėka aš „atsistojau ant kojų“ visomis prasmėmis: dvasine, finasine, emocine, fizine.  Bendraudama su ja, mokydamasi jos kursuose, lankydama rebefingą. Ji įkvepia žmones, labai jautri, moteriška, mylinti. Linkiu jai laimės.

Kiekvienam iš mūsų per savo gyvenimą tenka pažinti daugybę žmonių, iš kurių vienus nori kuo greičiau pamiršti, nuo kitų kuo toliau bėgti, o tik keletą iš jų imi laikyti tikrais draugais ar net sielos dvyniais ir nori, kad jie būtų šalia tavęs kai tau linksma ar liūdna. Nors Eveliną pažįstu tik šiek tiek daugiau nei vienerius metus, jaučiu, kad Evelina yra kaip tik toks žmogus, kuris vien pagalvojus apie jį suteikia vidinės energijos, o jos pačios skleidžiamas teigiamas, kaip ji pati sako „vaibas“, jos išskirtinis požiūris į gyvenimo prasmę, jos įvairiapusė gyvenimo patirtis ir ta motiniška meilė kiekvienam giliai įsiskverbė man į širdį ir norisi dėkoti visoms antgamtinėms jėgoms, kurios mane atvedė link šios asmenybės sako SEOclub viceprezidentas plėtrai, renginiams Mantas Virbauskas.

 

Parašykite komentarą