Kultūra

Senuosius metus žinomi žmonės palydėjo nuotaikingai – spektaklio “Šventė tęsiasi! Rasos 2” premjeroje

Naujausia “Kitokio teatro” premjera “Šventė tęsiasi! Rasos 2”, publiką Kaune, VDU Didžiojoje salėje džiuginusi sekmadienio vakarą, sudomino ir būrį žinomų žmonių, po spektaklio sutartinai tvirtinusių –  taip nuoširdžiai juoktis jiems teko seniai.

Neįtikėtino populiarumo sulaukusi pirmoji komedijos “(NE) GALIU TYLĖTI (NE) GALIU TYLĖTI/ RASOS” dalis stebino žiūrovus atvirais žavių moterų pasakojimais apie savo gyvenimus ir sprogdino juoko fejerverkus visuose Lietuvos miestuose. Taip spektaklis subūrė didžiulią minią gerbėjų, kurių prašymu, kūrybinė komanda sukūrė iki ašarų priversiančią juoktis komediją “Šventė tęsiasi! Rasos 2”. Nuotaikingoje premjeroje laukia dar daugiau atvirų istorijų, juokingų situacijų, šį kartą netgi detektyvinių kuriozų bei gyvai atliekamų dainų.

Komedijoje keturios žavios damos iš sostinės pakliūva į miestelio policijos nuovadą. O čia ir prasideda neįtikėtinai juokingi nuotykiai, santykių aiškinimaisi ir moteriškos intrigos, kurias bando numalšinti nuovados policininkas ir į pagalbą iškviestas vienos iš damų vyras.

Komedijos aktoriai – žiūrovams puikiai pažįstami iš TV laidų, kino filmų, įvairių teatro projektų – Aušra Štukytė, Gabija Jaraminaitė, Eglė Mikulionytė, Oneida Kunsunga, Vitalija Mockevičiūtė, Ramūnas Šimukauskas ir Tadas Gryn.

Spektaklio režisierius – Ričardas Vitkaitis, pjesės autorius – Ramūnas Šimukauskas.

Artimiausios premjeros datos: sausio 6 d. Marijampolės dramos teatre, sausio 8 d. Kretingos kultūros centre, sausio 11 d. Šiaulių koncertų salėje SAULĖ, sausio 24 d. Mažeikių kultūros centre, sausio 26 d. Telšių Žemaitės dramos teatre ir kituose Lietuvos miestuose.

Daugiau informacijos www.kitoksteatras.lt ir www.bilietai.lt.

Parašykite komentarą