Žmonės

Savo svajonių vestuvinę suknelę pasimatavęs žinomas modelis Radvilė Labutytė: „Dėl vienos priežasties džiaugiuosi, kad šiuo metu mano širdis neužimta“

Daug po pasaulį keliaujanti ir šiuo metu Dubajuje dirbanti žinoma manekenė Radvilė Labutytė patikina – viena įsimintiniausių šių metų fotosesijų, kurioje ji dalyvavo, vyko ne  kur nors svečiuose kraštuose, o gimtinės pajūryje – Nidoje.

„Gal todėl, kad nuotaika buvo ypatinga, gal dėl palankaus darbui oro ir profesionalios komandos? O gal tam įtakos turėjo tai, kad Kinijoje, Turkijoje, Amerikoje bei daugybėje kitų kraštų per pristatymus išsimatavusi dešimtis vestuvinių suknelių pagaliau radau tą savąją?“, – kalbėjo R. Labutytė.

Fotosesijoje plazdėjo Ivory salono suknelės, kurių niuansus paryškino makiažo meistrė Aistė Kreipšaitė, šukuosenų stilistė Marina Žuravliova ir fotografė Monika Dovidaitė.

„Suknelę jau išsirinkau, o progos ja pasipuošti teks palaukti“, – atviravo R. Labutytė.

Neseniai santykių statusą iš „įsipareigojusi“ į „laisva“ pakeitusi manekenė sakė šiuo metu besidžiaugianti nepriklausomybe. Mergina patikino – santykius puoselėti per atstumą yra nepaprastai sunku.

„Daugiau nei pusę metų praleidžiu ne Lietuvoje, o tai bet kokiam mylimajam yra didžiulis išmėginimas. Tad, žinau, jei sutikčiau tą savąją antrą pusę, nedvejodama pasirinkčiau šeimą, o ne keliones po pasaulį“, – sakė du mėnesius Stambule dirbusi, šiuo metu Dubajuje esanti ir po kelių dienų į Londoną vyksianti R.Labutytė.

Laisva širdimi ji vis pasidžiaugia girdėdama kasdieninius savo kambariokų barnius su vaikinais.

„Gyvenome aštuoniese, todėl ašarų matydavau kasdien. Ne tik dėl nepavykusios darbo atrankos, bet dėl vėstančių santykių. Merginos, būdamos toli nuo mylimųjų, iš tiesų itin jautriai išgyvena kiekvieną barnį ar priekaištą“, – pastebėjo R. Labutytė.

Jos įsitikinimu, žmogui ne iš mados pasaulio sunku suprasti šios srities „virtuvę“ ir nepasiduoti pavydui.

„Šiuos metus skiriu ne meilei, o darbui. Turiu ir karjeros svajonių – norėčiau praleisti daugiau laiko ir gauti užsakymų Barselonoje. Žodžiu, 2019-ieji man bus skrydžių metai“, – sakė R. Labutytė.

Parašykite komentarą