032801 e1585927493623
Žmonės

Savanoriavimas – tai pagalba savo artimui. Tai neįkainojamas žmogiškas patyrimas!

Bendravimas brandžiame amžiuje užima svarbią vietą. Ką daryti vyresnio amžiaus žmogui, užauginusiam vaikus, baigusiam savo profesinę veiklą, pajutusiam vienatvę ir tuštumą gyvenime? Atsakymas vienas – surasti save iš naujo. Daug senjorų jaučiasi vieniši ir jiems trūksta bendravimo.
Kad tai netaptų problema, Kaune įsikūręs senjorų dienos centras „Keturlapis Dobilas“, kvietė Senjorus prisijungti prie dienos centro lankytojų gretų ir taip sumažinti vienišumo jausmą. Dienos centro tikslas – didinti pagyvenusio ir vyresnio amžiaus asmenų užimtumą, skatinti jų aktyvų dalyvavimą visuomeniniame gyvenime ir mažinti jų socialinę atskirtį.
Šio dienos centro dėka lankytojai sėkmingai integravosi į socialinį gyvenimą, susidraugavo, buvo užtikrintos saviraiškos galimybės bei sumažintas vienišumo jausmas ir bendravimo stoka. Šiuo metu centro veikla sustabdyta, tačiau Všį „Senjorų dienos“ centro „Keturlapis Dobilas“ darbuotojai ir savanoriai ragina senjorus likti namuose, todėl teikia būtinąją pagalbą vienišiems Kauno m. senjorams ir kviečia savanorius prisijungti prie šios veiklos.
Susimąstykime – ką kiekvienas iš mūsų padarė, kad gyvenimas mums patiems ir mus supantiems žmonėms būtų bent kiek gražesnis? Tenka pripažinti, kad pastebėti tai, kas blogai ir tuo piktintis mes turime laiko, bet padėti kitiems- ne.
Savanoriavimas – tai pagalba savo artimui. Tai vertingas, ne veltui praleistas laikas, neįkainojamas žmogiškas patyrimas! Nes tik kartu mes esame stiprūs!

Autorius: Diana Žukauskienė
Nuotraukos autorius: A. Lygnugaris
Nuotraukoje: Martynas Levickis senjorų dienos centre „Keturlapis dobilas“.

Parašykite komentarą