iškauskas Instagram 2019
Sportas

Savaitgalį – turnyras Kaune

Pasibaigus penktajam projekto „Talentų U15 karta”sezonui, finalinis akordas tradiciškai nuskambės Kaune. Krepšinio mokyklos „Žalgiris“ salėje (Pašilės g. 41) tris dienas vyks tarptautinis Ramūno Šiškausko vardo turnyras, kuriame jėgas išmėgins penkiolikmečių merginų ir vaikinų rinktinės. Vaikinų turnyre žais Lietuvos, Kroatijos, Turkijos ir Vokietijos krepšininkai. Dėl merginų taurės kovos Lietuvos, Lenkijos, Čekijos ir Vokietijos krepšininkės. Praėjusiais metais šiame turnyre triumfavo tiek merginų, tiek vaikinų Lietuvos komandos.

Abiejų rinktinių treneriai nedrąsiai, tačiau išreiškė siekį, panašius rezultatus pademonstruoti ir šiais metais.

„Po „Talentų kartos“ sezono ir visų stovyklų liko tik desertas – Ramūno Šiškausko turnyras. Ką gausime desertui pamatysime. Tikslas žinoma yra vienas, bet sunku įvertinti. Mes norime laimėti kiekvienas rungtynes, bet neabejoju, kad ir kitos komandos norės pačio geriausio“, – sakė kartu su Lina Brazdeikyte merginų komandai vadovaujantis treneris Rolandas Radvila.

„Kiek žinau Ramūno Šiškausko turnyrą visada laimėdavo Lietuvos vaikinų rinktinė. Jaučiame atsakomybę ir tikslas labai aiškus“, – konkretus buvo vaikinų rinktinės treneris Karolis Abramavičius.

Nedrąsiai, bet apie pergalę turnyre kalba ir kitas vaikinų rinktinės treneris Donatas Mikulevičius, kuris viliasi, jog komanda pasimokys iš praeitis klaidų ir galės pasiekti maksimalų rezultatą.

„Prognozuoti nesinorėtų, bet tikslai išlieka maksimalūs ir aukščiausi. Nesinori žvalgytis kažkur kitur, reikia tęsti tą tradiciją, kurią pradėjo ankstesnės kartos. Turime kertinius žmones komandoje, prie kurių kiti vyrukai jaučiasi saugiau ir gali pademonstruoti gerą žaidimą. Su treneriu viliamės, kad turėsime tiek individualius gerus pasirodymus, tiek ir puikų komandinį žaidimą. Turėjome karčią patirtį turnyre Rusijoje, kai varžovus „uždarius“ individualiai stiprų krepšininką, komandos žaidimas sugriūdavo. Tos patirties nesinorėtų kartoti“, – sakė vaikinų rinktinei vadovaujantis treneris Donatas Mikulevičius.

Po paskutinės „Talentų kartos“ stovyklos abiejų rinktinių treneriai išsirinko galutinius komandų dvyliktukus, kurie jau penktadienį žais pirmąsias rungtynes turnyre. Merginų rinktinė susitiks su Lenkijos ekipa (16 val. 30 min.), vaikinų komandos laukia Kroatijos rinktinė (18 val. 45 min.). Prieš šias rungtynes dar vyks Vokietijos ir Čekijos merginų dvikova, bei Turkijos ir Vokietijos vaikinų rinktinių akistata. Įėjimas į rungtynes nemokamas, o su tvarkaraščiu galite susipažinti paspaudę čia. Visos rungtynės bus transliuojamuos tiesioginiai „Krepšinio namų“ Facebook ir Youtube paskyrose.

Parašykite komentarą