policija 4
Miestas

Savaitės bėgyje kaunietė net dukart pareigūnų akiratyje dėl narkotinių medžiagų – ir už disponavimą, ir už platinimą

Praėjusį penktadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai sulaikė kaunietę, kuri lygiai prieš savaitę pareigūnams įkliuvo dėl galimo disponavimo narkotinėmis medžiagomis, o šįkart, kaip įtariama, užsiėmė jų platinimu.

  Balandžio 22 d. apie 11.00 val. Kaune, Veiverių g., esančioje degalinėje pareigūnai pastebėjo moterį (gim. 1979 m.), kuri staigiai pasišalino iš automobilio „Toyota Prius“, kuriame buvo vyras (gim. 1980 m.), į kitą automobilį „VW Passat“. Kilus įtarimui, pareigūnai nedelsė patikrinti, o ir nuojauta pasitvirtino – moteris ant grindinio išmetė skaidrios spalvos permatomą užspaudžiamą maišelį, kuriame buvo baltos spalvos milteliai su galimai narkotine ar psichotropine medžiaga. Apžiūrėjus asmenų automobilius, jų viduje taip pat buvo rasta skaidrios spalvos permatomi užspaudžiami maišeliai su galimai narkotinėmis ar psichotropinės medžiagomis. Pareigūnams atliekant neatidėliotiną kratą moters namuose, įvairiose vietose rasta skirtingų dydžių pakuočių su galimai narkotinėmis medžiagomis. Abu asmenys policijos pareigūnams jau yra žinomi.

Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 260 str. 1 d.  (dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti). Už įvykdytą nusikalstamą veiką gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonių metų.

Tyrimą organizuoja ir vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 1-ojo skyriaus prokuroras Vidas Kilinskas.

Parašykite komentarą