Saules kliosas Paskambink man still2
Pramogos

„Saulės kliošas“ pristato naują „Paskambink man“ versiją – tiesiai iš virtuvės

„Saulės kliošas“ į gyvenimą išleidžia naują populiariausios savo dainos „Paskambink man“ gourmet versiją ir vaizdo klipą tiesiai iš virtuvės. „Kartais dėl tokių improvizacijų sulaukiame komplimentų, kartais – priekaištų, bet leidžiame sau turėti požiūrį į savo muziką ir nuolat ieškome įdomesnių formų klausytojui“, – sako „Saulės kliošo“ lyderis Laurynas Šarkinas.

Vasario 14 d. sostinės ASG arenoje daina po ilgesnės pertraukos vėl skambės gyvai – grupė Šv. Valentinio dieną rengia didžiulį Meilės koncertą ir net vienai dienai keičia pavadinimą į „Meilės kliošas“.

„Paskambink man“ koncerte turėtų skambėti labiau akustiškai, bet energingai, su visais originale girdimais raktiniais garsiukais. Paliksime vietos Justės giesmei ir mūsų žinutės perdavimui. Norime paskatinti bendrauti, visomis įmanomomis šiuo metu priemonėmis ir rodyti vieni kitiems, dėmesį ir meilę, kada tik randame galimybę. O iš tiesų, kaip mūsų širdis – Justė – plaks, taip ir mes skambėsime“, – sako Laurynas.

„Paskambink man“ gourmet versijos klausykitės ir vaizdo klipą tiesiai iš virtuvės stebėkite čia – nuoroda.

Prieš metus pasirodžiusi originali „Paskambink man (Jei tau liūdna)“ versija sulaukė didelio susidomėjimo ir šiuo metu įpusėjo ketvirtą milijoną peržiūrų. „Gal tai lėmė aktualumas tinkamu momentu ir patraukli kūrinio aranžuotė, energetika, bei ,žinoma, veidas?“ – sako Laurynas.

„Saulės kliošas“ nuojautos, kad daina taps tokia populiari neturėjo, tačiau prisimena džiaugsmą, kuris apėmė, kai gimė pati kūrinio idėja. Jie net prisipažino, kad stengiasi netikrinti grupės „Youtube“ paskyros, kad tiksliai nežinotų, kaip ten sekasi dainoms. „Nenorime pradėti riesti nosių, daug geriau svajoti, įsivaizduoti ir tikėtis“, – šypteli Laurynas.

Beje, mergina, kurios telefono numerį „Paskambink man“ priedainyje ištaria grupės solistė Justė Starinskaitė, vis dar saugo šį numerį.

„Iš anksto jos atsiprašome, nes gali būti, kad po naujos versijos pasirodymo jis vėl skambės. Džiaugiamės, kad ji dar turi kantrybės ir su juo neatsisveikina. Nors buvo norinčių jį perimti. Tikimės, kad visi, kurie dabar skambins jai, bus malonūs ir geri žmonės“, – sako Laurynas.

Telefono numeris panaudotas su savininkės žinia, o štai buto adresas, kuris minimas dainoje, nėra tikras. „Bet jei jis kažkam kažką primena, tai tikimės, kad daina jam atnešė ne liūdesį, o tik džiaugsmą ir pakėlė vertę“, – sako „Saulės kliošas“

„Meilės kliošas“ – vasario 14 d., Vilniuje, „Avia Solutions Group“ arenoje.

Parašykite komentarą