Zalgiris 3
Įdomybės

Šansas pasirodyti per Eurolygos rungtynes – „Žalgiris“ kviečia sužibti naujus talentus

Kauno „Žalgirio“ klubas tęsia praėjusiame sezone pradėtas talentų paieškas ir laukia entuziastingų, drąsių, ryškių bei talentingų asmenų ir grupių paraiškų iki spalio 31 dienos.

Siekdami per „Betsafe–LKL“ rungtynių ilgąsias pertraukas paįvairinti žiūrovams rengiamus šou, Lietuvos čempionai prieš daugiatūkstantinę minią suteiks šansą pasirodyti atrinktiems talentams. Geriausiems dalyviams, kuriems atiteks neeilinė galimybė žengti ant „Žalgirio“ arenos parketo per Eurolygos rungtynes, energijos suteiks „Coffee Address“.

„Žalgirio“ organizacija dairosi į įdomius, unikalius talentus, kurių pasirodymo trukmė būtų 5–7 minutės bei nekeltų grėsmės aikštės parketui ir aplinkiniams.

Akcentuojama, jog krepšinio rungtynių metu esančios sąlygos nėra pritaikytos koncertuojantiems atlikėjams, todėl dainuojantys talentai nėra ieškomi, taip pat nesvarstomi ir krepšinio palaikymo šokėjų grupių pasirodymai.

Po atrankinių pasirodymų „Betsafe–LKL“ rungtynėse, bus paskelbtas balsavimas, kurio vertinimą sudarys 30 proc. „Coffee Address“ balsų, o 70 proc. lems „Instagram stories“ balsavimas oficialioje žalgiriečių „Instagram“ paskyroje.

Praėjusiais metais savo pasirodymus Žalgirio“ arenoje surengė atrankas įveikusios sporto mokyklos „Startas“ gimnastės, sužibėjo smuikininkų duetas iš Kauno „DuoViola“, abejingų nepaliko „Demo Vaikų Mados Teatro“ pasirodymas, o laurus nusiskynė ir daugiausiai simpatijų sulaukė šokių studijos „RED“ talentai.

Socialiniame tinke „Instagram“ daugiausiai simpatijų susižėrę studijos „RED“ šokėjai surengė pasirodymą per Eurolygos rungtynes su Stambulo „Daruššafaka“ didžiąją pertrauką, o tas rungtynes stebėjo kiek daugiau nei 15 000 žiūrovų.

Paraiškoje pretendentai privalo ne tik aprašyti savo talentą, bet ir pridėti grupės nuotrauką ir bent mėgėjišką vaizdo įrašą iš pasirodymo. Paraiškos el. paštu press@zalgiris.lt bus priimamos iki spalio 31 d.

Parašykite komentarą