sandra zanetti spelioti multimedijos instaliacija 2019
Kultūra

Sandra Zanetti (JAV), Benjamin Valentín Román (JAV), Jenny Nguyen (JAV), Will Cosby (UK). MODIFY

Nuo rugpjūčio 7 dienos, galerijoje „Meno parkas“ (Dorotheenstrasse 22, Diuseldorfas) veiks menininkų Sandra Zanetti (JAV), Benjamin Valentín Román (JAV), Jenny Nguyen (JAV), Will Cosby (UK) multimedijos paroda „Modify“. Parodos atidarymas vyks rugpjūčio 7 d., penktadienį 19 val.

Modify

Projektą / parodą “Modify” pristato menininkė ir kuratorė Sandra Zanetti, ir menininkai Benjamin Valentín Román, Jenny Nguyen ir Will Cosby, kurie savo kūriniuose tyrinėja modifikacijų keliamą efektą individualiai kiekvienam ir visai visuomenei. Žmonių veiksmus ir reakcijas lemia analitinis procesas, su kuriuo protas susiduria kasdienėse situacijose. Šio proceso pagrindas yra pirminis tikslas išgyventi ir pritapti visuomenėje.

Tokiais momentais, kai žmogus instinktyviai svarsto galimybes ir priima sprendimus pasiremdamas visuomenės stebėjimu, tikime, kad mūsų priimti sprendimai mus apsaugos. Tačiau, kur yra ta riba, kurią peržengus aukojame save? Nors mūsų gyvenimiškos patirtys yra individualios, mes vis vien keliaujame šiuo nesibaigiančiu pasirinkimų keliu, paremtu išorinių veiksnių, su kuriais susiduriame kasdien. Nepaisant to, ar mūsų modifikacijos, pokyčiai yra fiziniai, materialiniai, psichologiniai ar technologiniai, keičiame save tam, kad išgyventumėme nuolatos svyruojančiuose tarpasmeniniame ir visuomeniniame pasauliuose.

Visi šios parodos menininkai yra pirmajame savo gyvenimo ketvirtyje. Artėjant link gyvenimo pabaigos, įvertinsime išbaigtą save asmeninių pokyčių perspektyvoje, per atnaujintą žmonių peizažo apibrėžimą, kurį sukūrėme visuotinai. Žvelgsime į savo praeitį ir prisiminsime, ką nusprendėme paslėpti, su kuo susitaikėme, prieš ką pasisakėme ir kaip keitėmės tam, kad išgyventumėme.

Sandra Zanetti

Parašykite komentarą