Sanatorija
Žmonės

Sandra Daukšaitė-Petrulėnė: „Laiką su šeima taip pat reikia planuoti“

Kūrybinėjė veikloje paskendusi Sandra Daukšaitė-Petrulėnė įsitikinusi: nederėtų ignoruoti organizmo siunčiamų signalų, kuomet šis pageidauja poilsio. Tad, pajutusi pirmąsias nuovargio užuominas, miesto šurmulį ji nutarė iškeisti į pušynų ramybę. Tiesa, atgaivos kūnui ir sielai Druskininkuose ji sėmėsi drauge su visa šeima.

„Darbą su laiku šeimos poilsiui ar pramogoms suderinti nėra lengva, tačiau įmanoma. Aurimas ir Elzė mano prioritetų sąraše – visuomet pirmu numeriu, tačiau, jei noriu šeimai skirti pakankamai dėmesio, privalau kruopščiai planuoti laiką. Mūsų dukra – žingeidi mergaitė ir mielai leidžiasi tiek į pažintines, tiek į poilsines keliones, o mes, net atostogaudami, ieškome balanso, tad planuodami laisvalaikį įprastai deriname aktyvų laisvalaikį kartu su sveikatinimosi malonumais“, – atvirauja žinoma teatro, kino bei televizijos aktorė, šeimos poilsiui pasirinkusi „Eglės Sanatoriją“ Druskininkuose.

Miestas nuo seno garsėja savo ilgametėmis gydymo tradicijomis, o sanatorija svečiams siūlo gausybę įvairių procedūrų. Penktadienio vakarą atvykusi, trijulė mėgavosi baseinų bei pirčių zonos vandens malonumais ir šeštadienį, gerai išsimiegojusi, rytą pradėjo nuo susitikimo su gydytoja, kuri rekomendavo labiausiai tiksiančias procedūras. Žinoma moteris juokauja, jog veiklos būta tiek daug, jog tai netgi galima pavadinti ypač malonia darbo diena. Sandra su šeima sveikatinosi purvo voniose, išbandė mineralinio vandens procedūras, povandeninių srovių masažą, audiovizualinę terapiją, deguonies kokteilius bei kitus fizioterapijos užsiėmimus, tačiau didžiausią įspūdį aktorei paliko kinezioteracija vandenyje: „Turiu problemų su nugara, tad stiprinti nugaros raumenis man – ypač svarbu. Po pratimų vandenyje netgi pasijutau paaugusi – atsipalaidavau ir išsitempiau“.

S.Daukšaitė-Petrulėnė džiaugiasi, jog puikiai pailsėjo ne tik ji ar vyras Aurimas, bet ir jų dešimtmetė dukra, kuriai veiklos taip pat netrūko, mat čia gausu įvairių pramogų bei žaidimų. Beje, vaikų atostogų metu, sanatorijos restorane netgi siūlomas specialiai mažųjų skoniui pritaikytas vaikų meniu. „Leisdama laiką kartu, Elzė jautėsi labai suaugusi – tik pagalvokite dešimtmetė perlinėje vonioje bei masažuose! Tačiau tos rimties pakakdavo tik iki tol, kol nueidavo prie baseino – ji tikras ruoniukas ir mirkti vandenyje galėtų ištisą parą. Apskritai, ten kur vanduo, garantuotai bus ir krykštaujanti Elzė.“.

Maža to, atokiau nuo miesto įsikūręs viešbučio ir sanatorijos kompleksas – lyg atskiras sveikatingumo miestelis, tad pasilepinusi procedūromis, visa šeima leisdavosi į pasivaikščiojimus gryname ore. Sandra pasakoja, jog vos per savaitgalį ji iš tiesų pailsėjo ir tikina, jog kiekvienam žmogui būtina atsigręžti į save, į savo kūno poreikius ir bent retsykiais pasimėgauti tikra ramybe bei poilsiu. Juk kai atsigauna kūnas, lengviau ir sielai.

Parašykite komentarą