namai 1
Naudinga žinoti

Interjeriniai LG televizoriai tiems, kurie supranta ir vertina naujoves

Šiais metais, kaip Milano dizaino savaitės dalis, LG Electronics pristatė naujus aukščiausios kokybės OLED LG televizorius LG OLED Objet, Easel ir Posé. Kaip ir kituose 2022 m. aukščiausios kokybės televizoriuose, naujuose modeliuose įdiegta LG OLED evo technologija, kuri užtikrina neįtikėtinai tikroviškus vaizdus ir įtraukiantį, kinematografinį žiūrėjimo potyrį. Su 5-osios kartos α9 AI procesoriumi ir pažangiais vaizdo algoritmais naujieji LG televizoriai užtikrina puikias detales, aiškumą, kontrastą ir spalvas. Gamintojo teigimu, šiuose televizoriuose sumontuota itin kokybiška 80W garso sistema, galinti jūsų svetainę paversti tikru kino teatru.

Šios kolekcijos LG televizoriai išties suteikia stulbinančią vaizdo kokybę, kuri išlieka lygiai tokia pati žiūrint iš praktiškai bet kurio taško. Tačiau jie pirmiausia kaip patalpų dizaino televizoriai, šie LG televizoriai išsiskiria iš įprastų televizorių savo unikalia forma ir apdaila, o LG prezidento teigimu, šie LG televizoriai patiks tiems, kurie supranta ir vertina tikras naujoves. LG televizoriai yra tarsi molbertas, naudojamas tapyti ar eksponuoti meno kūrinius.

Aukštos klasės baldą ar meno kūrinį primenantys LG televizoriai turi švelniai išlenktus kraštus ir yra malonios smėlio spalvos. Dizainas gali papildyti bet kokį interjerą, o išjungus televizorių galima perjungti į galerijos režimą. Naujieji LG televizoriai jūsų erdvę pavers tikra meno galerija, kurioje galėsite perjungti meno kūrinius ar mėgstamas nuotraukas. Šiuos naujoviškus LG televizorius bus galima įsigyti nuo 2022 m. trečiojo ketvirčio.

Parašykite komentarą