Sadboi 1
Pramogos

„SADBOI” savaitgalį pasitinka su nauju kūriniu „Blizgantys Naikai”

Įsibėgėjus muzikos festivalių maratonui, vaikinų grupė SADBOI” pristato naująjį savo singlą Blizgantys Naikai”. Tai – daina, skirta vakarėliams ir jų pasiilgusiems klausytojams. 

Grupės „SADBOI” vaikinai, Artiomas Penkevičius ir Edgaras Koldaras, prieš metus išleido hitą „Mohito”, kuris Youtube platformoje jau yra pasiekęs daugiau nei keturis milijonus perklausų. Su kūriniu „Blizgantys Naikai” vaikinai taip pat tikisi sulaukti sėkmės. 

„Tai – daina, kuria išreiškiame meilę NIKE prekės ženklui. Per vieną iš vakarėlių pamačiau ryškiai blizgančius NIKE batus ir pagalvojau, kodėl gi apie juos nesukūrus dainos,” – juokaudamas pasakojo Edgaras.

„SADBOI” kūrinį ne tik NIKE fanams, bet ir tikros house muzikos išsiilgusiems klausytojams. Vaikinai tikisi, jog „Blizgantys Naikai” ne kartą nuskambės dar likusios vasaros vakarėlių kolonėlėse. 

Neseniai sostinės Vasaros terasoje autorinį koncertą surengusi grupė singlą „Blizgantys Naikai” gyvai pristatys „Granatos Live” festivalio svečiams.

„Festivaliuose klausytojai nusiteikę linksmintis, šėlti, todėl tikimės, jog mūsų koncertas ir naujasis kūrinys tik dar labiau įkaitins vakarėlio atmosferą. Lauksime visų LNK scenoje Rumšiškėse,”– kalbėjo Artiomas ir Edgaras.

 

 

Parašykite komentarą