Zalgiris. Krepsinis 12
Sportas

Š.Jasikevičius: komanda yra išsibalansavusi ir mums tai yra sunkus laikotarpis

Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygoje patyrė itin skaudų pralaimėjimą, kai savoje arenoje neturėjo jokių šansų prieš Stambulo „Anadolu Efes“ – 58:79, praneša krepsinis.net.

Vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pripažino, kad jo treniruojama komanda yra duobėje ir vienintelį variantą, kaip iš jos išlipti, strategas mato komandines pastangas, o ne individualius veiksmus. „Dar malonesni buvo tie sirgalių plojimai sunkiu momentu. Šiuo metu esame gerokai išsibalansavę. Momentais būna, kad nepasiseka su tvarkaraščiu ir su situacija. Nebuvome švieži po penktadienio ir sekmadienio mačų. Tai matėsi sprendimuose ir nebuvo komandos šiandien. Buvo epizodų, kai „lipome į medį“ ir tai bandėme akcentuoti per pertrauką, bet niekas nepasikeitė. Dabar sunkus momentas, todėl reikia dar labiau remtis į komandos draugą bei išlikti kartu. Galvoju, kad šiai dienai negalime kautis su elitinėmis komandomis. Pažiūrėsime, kaip bus ketvirtadienį, bet su Europos ketvertu tai daryti sunku, nors penktadienį kažkokiu mistiniu būdu tai padarėme. Reikia laukti, kol grįš į formą traumuoti žaidėjai ir nepervarginti tų žaidėjų, kurie mus traukė pastaruoju metu“, – sakė strategas.

– Sakėte, kad tai bus išbandymas „Žalgirio“ sistemai. Ar jis neišlaikytas?

– Sunku pasakyti, bet išbandymas nebuvo išlaikytas. Buvo klaidų iš mūsų sistemos pusės. 16 taškų per pirmą kėlinį buvo gerai, nes jie pradėdavo mačą rezultatyviai, bet vėliau tiesiog neišlaikėme „Anadolu Efes“ tempo. Nesuradome vedlio, kuris draskytų ir būtų agresyvus. Grigonis buvo agresyviausias ir matėsi, kad jis dėjo dideles pastangas.

– Kažkas nepavyko prieš A.Moermaną?

– Jis nebuvo labai akcentuotas. Kažkuriose situacijose suveikė mūsų rizika, bet tai buvo 6 taškai. Kiti buvo kažkur nesusiklausymas gynyboje ir panašiai. Imant visumoje, gynyba nebuvo bloga. Vieną geriausiai puolančių komandų palikome iki 80 taškų – tai nėra blogai. Vertinant tai, kad mes visiškai neužpuolame. Jeigu neužpuoli, negali ir gintis. Vadinasi, gerai puolant, galėjome dar geriau gintis. Didžiausias blogas dalykas buvo tas, kad puolime buvo priimami blogi sprendimai.

– Ar yra ženklų, kad žaidėjai gali abejoti vieni kitais?

– Nežinau, bet šiandien buvo daug žaidimo po vieną. Tai akcentavome per pertrauką, bet po jos vis tiek mūsų deriniuose stigo kantrybės. Galbūt tai ir nuovargis. Galbūt kai kuriose situacijose tiesiog nesupratome detalių. Komanda yra išsibalansavusi ir mums tai yra sunkus laikotarpis. Išlipti iš to galime tik žaisdami kartu. Kitaip neturime jokių šansų.

Daugiau: https://www.krepsinis.net/naujiena/s-jasikevicius-komanda-yra-issibalansavusi-ir-mums-tai-yra-sunkus-laikotarpis/291725?utm_source=copy&utm_medium=txt&utm_campaign=copy-txt

Parašykite komentarą