arūnas Jasikevičius 1 of 1
Sportas

Š.Jasikevičius apie naują Eurolygos išbandymą: „Šios komandos potencialas labai didelis“

Jau rytoj, spalio 11 d., Kauno „Žalgirio“ komanda išvyksta į Milaną, kur vėlai vakare sužais antrąsias šio Eurolygos sezono rungtynes. Kauniečių varžove šįkart taips „AX Armani“ ekipa. 

Pirmieji Eurolygos susitikimai abiems klubams susiklostė nepalankiai. Žalgiriečiai nusileido Vitorijos „Baskonia“ klubui, o italai neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“ spaudimą.

Nepaisant nesėkmingo starto, „Žalgirio“ strategui Šarūnui Jasikevičiui varžovai daro įspūdį.

„Jie atrodo solidžiai. Tai komanda, kuri bando žaisti teisingą žaidimą, pradeda nuo gynybos, kreipia dėmesį į detales. Žinoma, atėjo naujas treneris su visai naujomis idėjomis, nauja sistema, todėl ir jiems reikia laiko. Žiūrint į priekį, jų potencialas yra tikrai didžiulis“, – sakė Š.Jasikevičius.

Kol kas silpnoji „AX Armani“ ekipos pusė – traumos. Jas per pastarąsias kelias savaitės patyrė net keletas žaidėjų. Eurolygos starte dėl sveikatos problemų negalėjo žaisti Nemanja Nedovičius, Vladimiras Micovas, Artūras Gudaitis. Praėjusią savaitę traumą patyrė ir Shelvinas Mackas. Tvirtinama, kad susitikime su lietuvaičiais krepšinio sirgaliai neišvys A. Gudaičio ir N. Nedovičiaus. Dėl kitų žaidėjų nėra žinoma.

Apie „Žalgirio“ pasirengimą kovai Š. Jasikevičius kalbėjo: „Praėjusi savaitė parodė, kad esame komanda, kuri dar tik pradeda viską. Daug ko mums trūksta, kai kurie dalykai pavyksta ir nuteikia pozityviai, bet tai yra ilgas procesas. Į tai reikia kantriai reaguoti“.

Visi žaidėjai Kauno komandoje yra sveiki.

Žalgiriečiai prieš šio sezono Eurolygos išvykos rungtynes pakeitė treniruočių tvarką ir pagal naują sistemą prieš skrydį surengia treniruotę Kaune.

„Kažkiek daugiau norime koncentruotis į žaidėjų atsigavimą, o ne į treniruotes. Šį sezoną vis tiek prisidėjo dar 4 mačui, atkrintamosios Lietuvoje taip pat bent minimaliai pailgėjo. Norisi labiau susitelkti į žaidėjų fizinę būklę, o ne į treniruotes“, – į klausimą apie priimtų pakeitimų priežastį sakė Š. Jasikevičius.

Parašykite komentarą