regitra
Naudinga žinoti

„Regitros“ Kauno filialo padalinys darbą pradeda naujose patalpose

Šiandien, lapkričio 26 d., „Regitros“ Kauno filialo Dainavos grupė darbą pradeda naujose patalpose. Padalinys, kuris anksčiau buvo įsikūręs Taikos prospekte, nuo šiol klientus aptarnaus adresu V. Krėvės prospektas 120.

Šiame padalinyje bus teikiamos lengvųjų automobilių, jų priekabų ir motociklų registravimo bei vairuotojo pažymėjimų atsiėmimo paslaugos.

„Nauja padalinio vieta yra strategiškai geroje miesto vietoje, kur vyksta didžioji automobilių prekybos dalis. Tad bus užtikrintas geras susisiekimas, kadangi įsigijusiems automobilį ir norintiems jį įregistruoti savo vardu bus patogu atvykti į mūsų padalinį. Patogu bus ir tiems, kurie registruos iš užsienio atkeliavusį automobilį, nes jo identifikavimas vyks nebe lauke, o uždaroje patalpoje“, – sako „Regitros“ Kauno filialo direktorius Gedeminas Andriukaitis.

Klientai taip pat nuo šiol bus aptarnaujami pirmame aukšte, o ne antrame kaip buvo anksčiau. Pastatas yra pritaikytas asmenims su negalia.

Padalinio darbo laikas išlieka nepakitęs. Antradienį–penktadienį klientai bus aptarnaujami nuo 8 iki 16.45 val., o šeštadienį – nuo 7.30 val. iki 14.45 val. Klientų patogumui dirbama be pietų pertraukos.

Primename, kad siekiant taupyti klientų laiką, rekomenduojama dėl vizito padalinyje užsiregistruoti iš anksto: https://www.regitra.lt/lt/kontaktai/e-paslaugos/isankstine-registracija-priemimui-filiale-5

Be to, daugelį „Regitros“ paslaugų galima atlikti tiesiog internetu www.regitra.lt. Nuotoliniu būdu galima ne tik pasikeisti vairuotojo pažymėjimą, bet ir užregistruoti Lietuvoje eksploatuotą automobilį ar užsisakyti naujus numerio ženklus.

Kaune yra net du „Regitros“ klientų aptarnavimo padaliniai. Kitas padalinys klientus priima adresu Raudondvario pl. 234B, kur teikiamos visos „Regitros“ paslaugos: nuo transporto priemonių registracijos iki būsimų vairuotojų egzaminavimo bei vairuotojo pažymėjimų išdavimo.

 

Parašykite komentarą