Žmonės

Realybės šou išgarsėjęs I. Pileckas grumiasi su vėžiu: stiprybės suteikia prieš kelias savaites gimusi dukra

Renginių organizatorius, barmenas, prieš trejus metus rodyto vasaros realybės šou „2 Barai” dalyvis Irmantas Pileckas per pastaruosius metus išgyveno visą jausmų antplitudę – nuo neaprėpiamo džiaugsmo iki giliausios depresijos, rašo zmones.lt. 33 metų vyras pernai metų spalio 25 d. su draugais ir artimaisiais dalinęsis laime dėl ištarto “taip” mylimai moteriai, neužilgo po vestuvių sužinojo diagnozę – jo plaučiuose navikas. Tačiau neseniai su liga besigrumiantį Irmantą vėl aplankė nenusakomo stiprumo teigiamos emocijos – jis jau kelias savaites ant rankų sūpuoja savo pirmagimę.

Pramogų pasaulyje savo pozityviu požiūriu ir energija visada išsiskyręs I. Pileckas ilgą laiką naktinių klubų bei įvairiausių vakarėlių gerbėjams buvo žinomas kaip DJ Dušas. Vėliau jis ėmėsi organizuoti koncertus, įvairias šventes, vis pasirodydavo televizijos projektuose. Labiausiai publika tuomet Kaune gyvenusį vaikiną įsidėmėjo per realybės šou „2 Barai” – suprantantis, kad tylus ir nykus personažas nepatrauks niekieno dėmesio, Irmantas prieš vaizdo kameras nevengė išsakyti savo nuomonę, sukelti barnį, o paskui ieškoti kompromiso.

Pats I. Pileckas zmones.lt portalą patikino, kad jo gyvenimas naujų spalvų įgavo, kai jis susipažino su gargždiške Odeta. Abu jie pajūryje, tik skirtinguose miestuose, dirbo aptarnavimo srityje. Socialiniuose tinkluose užmezgusi bičiulystę ir Klaipėdos senamiestyje į pirmąjį pasimatymą nuėjusi pora netrukus suprato – atrastos meilės nevalia paleisti.

“Kaip tik tuo metu sprendžiau, ar grįžti į Kauną, ar likti pajūrio pusėje. Pasitarę su Odeta nutarėme ateitį puoselėti kartu”, – sakė I. Pileckas.

Supratę, kad kurs bendrą gyvenimą, įsimylėjėliai ėmė planuoti ir vestuves, ir šeimos pagausėjimą.

“Pasvajodavome apie tai, bet tikrai nemanėme, kad viena plano dalis išsipildys taip greitai. Ji pakoregavo ir antrosios datą”, – su šypsena sakė I. Pileckas.

Irmantas ir Odeta meilės priesaiką ištarė 2019 metų spalio 25 d. Gargždų santuokų rūmuose – tą dieną nuotakai sukako 22 metai.

“Vestuves suplanavome per savaitę. Turiu daug draugų renginių organizavimo srityje, todėl jokių iššūkių nei ieškant salės, nei vedėjo ar muzikantų nekilo”, – patikino I. Pileckas.

Tiesa, džiaugsmą dėl šeimos sukūrimo, neužilgo nustelbė gydytojų paskelbta diagnozė – Irmanto plaučiuose yra navikas. Vaikinas neslėpė – jis kelis metus vis skųsdavosi nugaros skausmais, lankėsi pas gydytojus, bet tikrąją negalavimų priežastį sužinojo tik šių metų pradžioje.

“Neslėpsiu. Buvo sunku. Vasario 1 – ąją atšvenčiau savo gimtadienį, o po savaitės man pranešė žinią – reiks operuoti. Besilaukianti žmona, karantinas, o aš – ligoninėje. Tiesa, gerai, kad viskas sklandžiai vyko”, – sakė I. Pileckas.

Pas gydytojus Irmantas dabar dažnas svečias. Jį džiugina tai, kad sveikatos būklė – stabili ir jis gali rūpintis savo pirmagime Žemyna.

4090 gramų, 58 centimetrų ūgio mergytė pasaulį išvydo gegužės 21 d.

“Mes su Odeta esame kiek aukšteni nei vidutiniai, todėl ir mažylė gimė aplenkdama daugelį kūdikių, – juokavo laimingas tėtis, – Muzika, šventės yra mano gyvenimo dalis, todėl ji turbūt tai paveldėjo – jau dabar Žemyna turi mėgstamą melodiją, o saldžiausiai miega sklindant dainoms iš radijo imtuvo, televizoriaus ar kompiuterio”, – sakė I. Pileckas.

Jis paatikina – tai, kad Odeta 11 metų jaunesnė, porai netrukdo. Atvirkščiai, brandi mergina netgi sutramdo vis vietoje nunustygstantį ir įvairiausių veiklų prisigalvojantį vyrą.

Iš Lietuvos centro į pajūrį išsikraustęs renginių organizatorius įsitikinęs – jo gyvenimas visada bus kupinas ryškių emocijų ir įvykių.

“Aš ramiai nemoku. Monotonija man netinka”, – kalbėjo I. Pileckas.

Parašykite komentarą