2020 01 19 zlg suduva 25
Sportas

R.Garastas – apie pasirengimo stovyklą Kipre, kontrolines rungtynes ir futbolininkus peržiūroje 0

Paskutinę sausio mėnesio dieną į Lietuvą iš pasirengimo stovyklos Kipre sugrįžo „Kauno Žalgirio“ futbolo komanda, kuri toliau artėjančiam sezonui ruošis Lietuvoje.

Dešimties dienų stovykla Limasolio mieste suteikė komandai puikias gyvenimo ir treniruočių sąlygas bei trejas kontrolines rungtynes su įvairaus lygio varžovais.

Komandos vyriausiasis treneris Rokas Garastas apie stovyklą Kipre, kontrolines rungtynes ir peržiūroje dalyvavusius futbolininkus pasakojo Žalgiris.lt puslapiui.

„Stovyklos metu pavyko pažiūrėti į žaidėjus, kokioje formoje jie yra, į jų galimybes. Be visų šių dalykų taip pat turėjome nemažai kontrolinių rungtynių, kuriose galėjome privesti savo žaidimą prie to, kokį norime demonstruoti. Svarbu yra tai, kad futbolininkai tokiose stovyklose visada yra kartu, o darbo procesas yra kiek pagreitintas. Rungtynės, treniruotės, analizės, daugiau susirinkimų, individualių pokalbių – viskas vietoje. Tokios išvykos komandą kartu ir vargina, bet tuo pačiu ir duoda labai daug. Matėme tikrai daug gerų dalykų“, – pasakojo 31-erių metų strategas.

Parašykite komentarą