Ramunas Difartas
Pramogos

R.Difartas muzikos legendai skyrė koncertą – tam yra svari priežastis

Šių metų gruodį sukanka lygiai penkeri metai, kai pasaulis neteko vieno talentingiausių ir išskirtiniausio balso atlikėjų – Joe Cockerio, išleidusio net 40 albumų ir 54 metus tęsusio savo muzikinę karjerą.

Klausytojų pageidavimu, didžiulio palaikymo ir ovacijų sulaukęs, Woodstock’o festivalio dvasia alsuojantis muzikinis projektas „Joe Cockerio legenda“ vėl atgims keletui koncertų.

Profesionalaus, autentiškai skambančio, solidžios muzikos pasirodymo programoje atrinkti populiariausi, hitais tapę kūriniai – „You can leave your hat on“, „Unchane my heart“, „You are so beautiful“, „With a little help from my friends“, “Up where we belong” (laimėjęs “Grammy” muzikos statulėlę) ir kt.

Pagrindinis projekto sumanytojas ir atlikėjas  Ramūnas Difartas – profesionalus vokalistas-gitaristas, sodraus  vyriško vokalo savininkas, daugelio TV projektų, festivalių, konkursų dalyvis, kompozitorius ir atlikėjas.

Kiti projekto atlikėjai – taip pat gerai žinomi vardai Lietuvos muzikos pasaulyje: Leonardas Bėkša – klavišiniai, Ričardas Miškinis- bosinė gitara, Avydas Joffė – mušamieji, Aušra Difartė – pritariantysis vokalas, Vaiva Venslovienė – pritariantysis vokalas.

J.Cockerio dainas R.Difartas visada nešiojosi širdyje.

“Cockerio muzika irgi yra nuostabi. Po jo mirties su kolegomis pradėjome kalbėtis apie tai. Sutarėme surengti ne kokį nors „tribute“ projektą, kai siekiama ir išoriškai pakartoti atlikėją, bet labiau atminimo vakarą”, – sakė R. Difartas.

Tik du muzikos legendai pagerbti skirti pasirodymai vyks spalio 26d. Palangoje, klube „Ramybė“ ir lapkričio 9d. Kauno Kultūros centre.

 

 

 

 

Parašykite komentarą