Pushaz
Pramogos

Pushaz gimtadienį švenčia kartu su gerbėjais

Lietuviško hiphopo, repo atlikėjui ir muzikos prodiuseriui šiandien sukanka keturiasdešimt metų, iš kurių dvidešimt, kaip pats jubiliatas sako: „sprogo scenoje ir įrašų studijoje. Bet kiekvieno žmogaus amžius turi savo didelių privalumų, gal tik su laiku išmoksti vertinti tai“. Nesant galimybei susitikti su gerbėjais ir surengti koncerto gyvai, BDMusic rado alternatyvų būdą pasiekti savo gerbėjus – padovanojant gyvo garso atlikėjo pasirodymą, kuris bus pasiekiamas tik Patreon platformoje.

„Geriausia dovana man, tai praleisti laiką kartu su visais žmonėm kurie neabejingi mūsų kūrybai. To nesureikšmini, bet tuo pačiu permąstai nemažai gyvenimo aplinkybių, ypač kodėl, kaip ir kur, tu esi šiuo metu. Aš laimingas žmogus, nes nuveikta daug, sutikau daug nuostabių žmonių. Nenoriu sustoti. Įjungiam ketvirtą pavarą ir keliaujam toliau kūrybiniais keliais, kartu su savo bendraminčiais“ – sako Pushaz.

Laukia dar daugiau naujienų iš BDMusic atlikėjų, GAMO ir BEGĖDIS, kurias galėsite pasiekti pirmieji tik Patreon platformoje. – https://www.patreon.com/BDMusic

Parašykite komentarą