Ingridos Inži 6 of 19
Žmonės

Puošnius laisvalaikio kostiumus sukūrusi dizainerė Ingrida Inži metų pabaigoje ruošiasi permainoms

Žinoma dizainerė Ingrida Rutkauskaitė Naujokė metų pabaigoje savo kūrybos gerbėjams pateikė staigmeną – puošnių laisvalaikio kostiumų kolekciją „Luxury Leisure by Inži“.

„Akivaizdu, kad svarbiausias metų šventes sutiksime nedideliuose artimiausių žmonių būreliuose, o tiems, kurių negalėsime apkabinti, siūsime virtualius sveikinimus. Na, o kad šventinė nuotaika vis tik rusentų mūsų širdyse, nepamirškime puoštis“, – ragino kūrėja.

Jos naujuosius darbus įkvėpė karantinas ir siekis, kad neatsiejamu pastarųjų metų atributas – laisvalaikio kostiumas „suskambėtų“ kitaip, netikėtai.

„Man metų pabaiga visada yra tarsi vyšnaitė ant torto. Ji – kaip akcentas, žymintis pradėtų darbų pabaigą ir naujų idėjų gimimą“, – sakė pašnekovė.

Jau gerą dešimtmetį Ingrida metų sandūroje pildo savo tikslų sąrašą. Kartais jie aprašyti lyg dienoraštyje, o kartais būna sužymėti skaičiais.

„Nauji darbai – nauji džiaugsmai“ – toks yra mano šūkis metams. Iš penkiolikos 2020 – iems numatytų darbų įgyvendinau praktiškai pusę, bet dalis jų buvo labai dideli ir net neapčiuopiami, tarkim vienas iš jų „Gyventi gausoje ir kuo daugiau šioje akimirkoje“, kitas –„Sukurti lininių rūbų kolekciją“. Beje, ji ne tik „tapo kūnu“, bet ir sulaukė dėmesio. O siekiai, kurių neįgyvendinau… Tai – sportuoti kiekvieną dieną, nesvarbu kas benutiktų, ir pasikeisti savo aprangos stilių – daugiau vilkėti suknelių nei kelnių“, – su šypsena sakė kūrėja.

Gruodį ji stengiasi atiduoti visas skolas ar išpildyti kitiems duotus pažadus ir naujuosius pradėti nuo tuščio lapo.

„Šįmet kai ką padariau ir neįprastai – namus šventėms papuošiau dar lapkričio pabaigoje. Labai norėjosi Kalėdinės nuotaikos, juolab, kad stengiamės iš namų išeiti tik esant būtinybei“, – sakė Ingrida.

Nors šįmet prie Šv. Kūčių stalo rinksis tik jos šeima, džiaugsmo ir juoko turėtų netrūkti.

„Maži vaikai sukuria emociją, nes jiems yra svarbesnių dalykų nei karantinas“, – šypsosi dizainerė.

 

Parašykite komentarą