Janis Blazevics e1658322901285
Miestas Žmonės

Pristatyta moderni investicijų ir finansavimo pritraukimo platforma

Po daugiau nei dvejus metus trukusių pasiruošimo darbų ir 300 tūkst. Eur investicijų, Baltijos šalyse ir visoje Europos Sąjungoje (ES) darbus pradeda nauja sutelktinio investavimo platforma „CrowdedHero“. Bendrovė suteikia naujų galimybių įmonėms pritraukti būtinąjį kapitalą ir siūlo ekspertines žinias verslų plėtrai, be to, kiekvienam norinčiam leidžia tapti potencialiu investuotoju. Investicijų siekiančių įmonių perspektyvumą kruopščiai įvertina aukščiausio lygio finansų ir investicijų ekspertai.

„CrowdedHero“ kūrėjai nurodo, kad iki šiol Baltijos šalyse sparčiai augančios įmonės neturėjo galimybės naudotis sutelktiniu investuotojų kapitalu, problemą padidino ir per aukštas investavimo slenkstis, nuo kurio jie galėjo įsitraukti. Naujoji platforma suteikia galimybę investuoti į jau veikiančias įmones ir patogiai stebėti įdėtą kapitalą.

„Anksčiau visuomenė turėjo galimybę investuoti tik į pradedančiąsias įmones, kurios dažniausiai turi tik idėją, įmonės logotipą ir produkto prototipą. Tačiau „CrowdedHero“ bendroves vertina ne tik pagal idėjos lygį ir už jos slypintį rinkos potencialą, bet ir pagal investavimo tikslus, gebėjimą mokėti dividendus, „išėjimo strategijas“ ir kitus svarbiausius veiksnius. Dėl to kiekvienas platformoje esantis projektas pirmiausia įvertinamas per profesionalių investuotojų prizmę“, – teigia „CrowdedHero“ valdybos pirmininkas Janis Blaževičs.

Naudojant šią platformą kiekvienas gali tapti investuotoju, o minimali investicijų suma siekia 100 eurų. Prisijungus prie investavimo sistemos galima susipažinti su įvairiais investiciniais projektais, kurie prieš tai buvo kruopščiai išanalizuoti, kalbant tiek apie finansinius, tiek ir teisinius aspektus, įvertintos konkretaus projekto augimo galimybės.

„Manome, kad tai puikus šansas verslininkams gauti postūmį tolesniam augimui. Tai ne tik kapitalo pritraukimas naujoms idėjoms įgyvendinti ar esamoms rinkoms plėsti, bet ir papildomos žinios bei informacija iš „CrowdedHero“ ekspertų tokiose srityse kaip įmonių finansai, rinkodara, teisė. Tai bendrovėms suteiks galimybę priimti optimalius sprendimus ir toliau augti“, – pabrėžia J. Blaževičs.

Į šią platformą kaip investicijų vertinimo ekspertai buvo pakviesti vietos ir tarptautiniai ekspertai, turintys ilgalaikės patirties mažmeninės prekybos, e. komercijos, pramonės, finansinių technologijų, IT, energetikos srityse.

Šiuo metu platforma siūlo galimybę investuoti į sparčiai augančią ir perspektyvią Latvijoje sukurtą e. prekybos platformą „The GeGe“. (https://crowdedhero.com/project/view?id=2).

Parašykite komentarą