spastai
Kultūra

Prieš naujos teatro komedijos premjerą Ramūnas Šimukauskas atviravo apie kolegų jam paspęstus spąstus

Naująjį sezoną “Kitoks teatras” pradeda publikai pristatydamas Ričardo Vitkaičio režisuotą komediją “Spąstai”, kurioje vaidmenis atlieka scenos profesionalai – Aušra Štukytė, Vitalija Mockevičiūtė ir Ramūnas Šimukauskas.

“Turbūt nėra nė vieno žmogaus, kuris nebūtų kada nors patekęs į bičiulių, priešų, mylimųjų, kolegų ar šiaip nepažįstamų žmonių “paliktus” spąstus… Tiesa, vieni jų sukelia širdgėlą, o kiti – malonumą!“, – neabejodamas savo įžvalgomis sakė vaidmenį teatre įkūnytame, humoro nestokojančiame kūrinyje įkūnijęs R. Šimukauskas.

Jis su šypsena prisiminė prieš daugelį metų nutikusią istoriją, kuomet filmavosi seriale „Mano blogiausia gyvenimo savaitė“. Išvakarėse gavęs scenarijų ir nespėjęs jo viso perskaityti, aktorius tik filmavimo aikštelėje sužinojo turėsiąs vaidinti intriguojančioje scenoje – putų pilnoje vonioje kartu su kolega Vaidotu Martinaičiu.

„Tai buvo pirmas kartas, kai su vyru maudžiausi vonioje! Na, tiesa pasakius, antro karto iki šiol dar nėra buvę!“, – juokdamasis pasakojo R. Šimukauskas, pridurdamas, jog tai vienas ryškiausių scenaristų ir režisierių jam iškrėstų pokštų.

Trijų žinomų aktorių įvaizdžiu premjeroje rūpinosi Eglė Krasnovė.

“Ar kada buvote patekę į spąstus? O gal patys esate kažkam juos paspendę? Patekti į spąstus žinoma yra nesmagu, bet pažiūrėti, kaip kiti juos “kurpia” yra labai smalsu ir įdomu. Būtent apie tai naujausia “Kitokio teatro” komedija”, – sakė R. Šimukauskas.

Spektaklio veiksmas vyksta prabangiame didmiesčio bute. Į jo šeimininkės kaprizų pinkles tąkart netikėtai patenka meistras, užsakymą turintis atlikti vietoje susirgusio kolegos. Tačiau aplinkybės susiklosto taip, kad ir pati buto šeimininkė patenka į nelauktos viešnios, netikėtai išdygusios tarpduryje, spąstus.

Bet kokias intriguojančias staigmenas meistras spontaniškai paruoš abiems ponioms? Tai pavyks sužinoti apsilankius naujausioje ,,Kitokio“ teatro komedijoje ,,Spąstai“, kupinoje netikėtumų, juokingų situacijų ir nelauktų siužeto posūkių.

Artimiausios naujausios ,,Kitokio” teatro komedijos ,,Spąstai” datos: spalio 19 d. Kaune, Girstučio kultūros centre, spalio 22 d. Alytaus miesto teatre, spalio 25 d. Marijampolės dramos teatre, lapkričio 14 d. Kėdainių kultūros centre, lapkričio 17 d. Klaipėdos koncertų salėje, lapkričio 27 d. Vilkaviškio kultūros centre, 30 d. Šiaulių koncertų salėje ,,Saulė“.

 

Parašykite komentarą