stano e1587127056771
Pramogos

Prie „Dainuokim kartu“ jungiasi Stanislavas Stavickis-Stano, naujam gyvenimui prikelsiantis „Svajones“

Šeštadienį LRT TELEVIZIJOS žiūrovai stebės dar vieną muzikinio projekto „Dainuokim kartu“ laidą. Prie iš namų muzikuojančių žinomų žmonių prisijungs muzikantas, kompozitorius Stanislavas Stavickis-Stano su šeima.

 „Aš dainuosiu, vyriausiasis sūnus gros, o visa šeima kartu kursime vaizdo klipą. Projekto žiūrovai gal to nepastebi, bet nėra nei operatorių, nei režisierių, stilistų ar grimerių – visus pasirodymus kuriame patys namuose. Svarbiausia priežastis, dėl kurios nusprendėme dalyvauti, yra ta, kad jau artėja momentas, kai nuo sėdėjimo namuose, atrodo,  bus galima išprotėti. Bet kokia veikla, metanti iššūkį kasdienybės rutinai, yra puiku“, – apie naują šeimos veiklą kalba S. Stavickis-Stano.

Pirmajam pasirodymui Stano naujam gyvenimui prikels turbūt kiekvienam lietuviui girdėtą dainą „Svajonės“, kuri prieš beveik 20 metų kone per naktį Stano grupę „Delfinai“ pavertė žinoma. „Ši daina puikiai tinka karantinui – juk jos priedainyje skamba eilutė „Man nereikia šitų sienų keturių – nors sparnų neturiu, tyliai išskrendu““, – sako Stano. 

Pasak jo, daugiausia užduočių projekto metu iš namiškių teks sūnui Ričardui, kuriam teks kas savaitę mokytis groti po naują kūrinį – anksčiau kūrinius atsiskaitymams sūnus mokydavosi kad ir po kelis mėnesius. Be to, Ričardas pasisiūlė ir sumontuoti patį vaizdo klipą – jam tai labai patinka. 

„Įprastomis sąlygomis savo vaikams neleidžiame taip stipriai dalyvauti suaugusiųjų gyvenime. Nei gaminti valgyti, nei rimtai tvarkytis. Karantino metu užtenka laiko ir kantrybės pasitikėti tais mažais žmogeliukais ir spėti patikrinti, ką jie daro. Rezultatai – puikūs, vaikai puikiai geba patys save užimti. Tiesa, kartais jų ketinimai baigiasi ne taip gerai. Mūsų mažoji, pasakiusi, kad eina tvarkytis, flomasteriu apipaišė viso miegamojo sienas“, – juokiasi muzikantas su žmona Indre auginantis tris vaikus. 

„Dainuokim kartu“ žiūrėkite šį šeštadienį, balandžio 18 d., nuo 21.00 val. per LRT TELEVIZIJĄ. Projekte dalyvauja žiūrovams gerai pažįstami šeimyniniai duetai. Ankstesnių „Dainuokim kartu“ laidų šeimyninius pasirodymus galite pasižiūrėti čia.

Parašykite komentarą