Rizikinga meile 107
Žmonės

Premjera “Rizikinga meilė” abejingų nepaliko – aktoriams plojo ir būrys garsenybių

“Situacija nepaprasta, kai tu įsimyli savo geriausio draugo dukterį. O jeigu jis ne tik artimiausias bičiulis, bet dar ir mafijos bosas, pas tave į butą atėjęs įvykdyti paskutinio savo ,,sandėrio“… Atmosfera vis aštrėja, kol į duris pasibeldžia kaimynas budistas… Tad, diena  tikrai nenusimato lengva. Netikėtos situacijos, meilės aistros, intriguojantys siužeto posūkiai – visa tai laukia naujoje “Kitokio teatro” premjeroje”, – taip apie režisieriaus Ričardo Vitkaičio bei jo komandos darbą rašoma komedijos “Rizikinga meilė” pristatyme.

Spektaklio debiutas Kauno “Girstučio” kuktūros rūmuose sudomino ir daugybę žinomų kultūros gerbėjų.

“Pastatymas buvo tikrai puikus! Manau, aktoriai režisieriaus darbą išpildė be priekaištų“, – įsitikinusi televizijos gelbėtoja, modelis Neringa Mažeikienė.

Jai pritarė ir šokėja Sandra Kniazevičiūtė, neabejojanti, kad pastatyti dar vieną įkvepiančią komediją trupę paskatino prieš kelis mėnesius debiutavęs bei publikos išliaupsintas pastatymas „(Ne) Ištikimybės spąstai“.

Artimiausios “Rizikinga meilė” spektaklių datos: vasario 15 d. Utenos kultūros centre; vasario 22 d. Šiaulių koncertų salėje ,,Saulė“; vasario 26 d. Širvintų kultūros centre; kovo 3 d. Vilniaus kameriniame teatre; kovo 4 d. Lazdijų kultūros centre; kovo 12 d. Tauragės kultūros centre; kovo 24 d. Panevėžio bendruomenių rūmuose; kovo 28 d. Klaipėdos koncertų salėje.

Parašykite komentarą