Nuotrauka 1
Sportas

Prasideda registracija į vieną didžiausių bėgimo renginių – „Nike We Run Vilnius“

Jei bėgimo bateliai žiemą buvo šiek tiek užmiršti – pats metas tai ištaisyti ir ruoštis bėgimo šventei. Gegužės 31 d., sekmadienį, Vilnių žadins vienas didžiausių bėgimo renginių Lietuvoje – „Nike We Run Vilnius“. Bėgikai sostinės gatves šturmuos devintą kartą, atnaujintomis trasomis.

„Džiaugiamės, kad bėgimo entuziastų ratas plečiasi ir šiuo sportu užsikrečia vis daugiau žmonių. Labai džiugu, kad bėgimą atranda ir jaunimas, o ypač malonu stebėti, kad suaugę ne tik bėga patys, bet į renginį atsiveda savo atžalas ir dalyvauja vaikų bėgime. Siekiame, kad dalyviai išsineštų kuo daugiau gerų emocijų, todėl šiais metais pasiūlysime atnaujintas trasas jau tradicinėms šio renginio 5 km, 10 km ir 21 km distancijoms. Tikimės, kad tai bus puikus startas aktyviai vasarai“, – sako renginio iniciatorė, sporto prekių gamintojos „Nike“ prekės ženklo atstovė Lietuvoje Milda Monstavičiūtė.

„Nike We Run Vilnius“ – vienas didžiausių bėgimo renginių Lietuvoje. Pasak organizatorių, kiekvienais metais jis sulaukia daugiau nei 6 tūkst. suaugusiųjų ir apie 1 tūkst. mažųjų bėgimo dalyvių. Renginys pritraukia net tik bėgikus mėgėjus, bet ir profesionalius šio sporto atstovus.

Išlaikant tęstinumą, dalyviai gali rinktis iš kelių distancijų ilgių – 5 km, 10 km, 21 km, tačiau bėgimo maršrutas žada būti kitoks nei praėjusiais metais. Mažiausiųjų laukia specialus vaikų bėgimas. Naujose trasose organizatoriai planuoja daugiau vandens ir muzikinių stotelių, kad bėgikus lydėtų tik patys geriausi potyriai ir nuotaika įveikiant pasirinktą distanciją.

Kaip ir kasmet, renginys laukia studentų – jiems numatyta speciali 5 km distancijos kaina. Visų užsiregistravusiųjų lauks dalyvio paketas, kurį sudaro specialūs renginio bėgimo marškinėliai ir kitos naudingos dovanos. Finišavusiems bus įteikiami atminimo medaliai, o greičiausiai trasą įveikusiems dalyviams atiteks specialūs prizai – piniginiai bei dovanų čekiai.

Visi norintys dalyvauti ir pasikrauti geros energijos, kviečiami registruotis oficialioje bėgimo renginio svetainėje www.werunvilnius.lt. Iki balandžio 30 d. bilietus galima įsigyti pigiau.

 

 

Parašykite komentarą