Pramogos

Pradedama prekyba bilietais į Edo Sheerano koncertą Rygoje

 

Šiandien 12:00 val. www.bilietai.lt tinkle prasideda prekyba bilietais į geidžiamiausio planetos muzikanto – Edo Sheerano koncertą. Pasirodymas įvyks liepos 12 d. Rygoje, Lucavsalos saloje, ir tai bus vienintelis atlikėjo koncertas Baltijos šalyse.

Gerbėjams iš Lietuvos bilietai bus parduodami tik www.bilietai.lt interneto svetainėje. Jie bus personalizuoti (su pirkėjo vardu ir pavarde) ir vienas pirkėjas galės įsigyti ne daugiau kaip 4 bilietus. Saugumo užtikrinimui ir žiūrovų patogumui, Lucavsalos koncerto teritorija bus padalinta į dvi dalis – bilietai į A zoną (arčiau scenos) kainuos 79 EUR, kitoje – B zonoje – jų pradinė kaina bus 59 EUR, o pasiekus limitą – 69 EUR.

Daugiau informacijos apie bilietų pirkimo taisykles rasite svetainėje www.edsheeranriga.com

Grupinės paraiškos priimamos el. paštu tickets@ltips.lv

Gerbėjai iš Lietuvos taip pat gali įsigyti ir kelionę specialiais autobusais į koncerto vietą Rygoje ir atgal. Šiuo metu planuojamos kelionės iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Panevėžio ir Šiaulių.

ED SHEERAN

Britų romantikas Edas Sheeranas yra ne tik vienas sėkmingiausių šių dienų dainų autorių, bet ir beprotiškai geidžiamas atlikėjas kone visose planetos scenose. Nesuklysime pasakydami, kad šiandien E. Sheeranas yra numeris vienas pasaulio muzikos industrijoje.

Populiarus vyrų žurnalas „GQ Magazine“ pavadino E. Sheeraną šiuolaikinės kartos balsu. Su muzika, kuri atspindi jo asmenybę ir apibūdina jo auditoriją – veržlią, nuoširdžią, realią ir atvirą. Dainininko paslaptis slypi tame, jog jis toks pat kaip visi, bet tuo pačiu metu – vienišius. Gerbėjams Edas – beprotiškai savas, tačiau jo talentas – unikalus.

Sheerano trečiasis studijinis albumas „÷ (Divide)”, pasirodęs 2017 m. kovo mėnesį, tapo pačiu perkamiausiu pasaulyje per pastaruosius metus. Šiai dienai yra parduota daugiau kaip 15,5 mln. šio albumo kopijų (daugkart platininis statusas 36 šalyse) ir jis išlieka dominuojančiu daugelio šalių radijo stočių topuose. Žinomiausi albumo hitai – „Shape of You” (multiplatininis statusas 32 šalyse ir pats populiariausias kūrinys „Spotify” platformoje), „Castle on the Hill”, „Galway Girl”, „Perfect” ir „Happier” – tęsia savo pergalingą žygį į klausytojų širdis.

Taigi E. Sheerano koncertų anšlagų sėkmė yra labai logiška – turas „÷ (Divide)” muša vieną rekordą po kito, o paskelbtas datas daugelyje miestų reikia pildyti naujomis. Airijoje per vieną dieną buvo parduota 300 000 bilietų į septynis koncertus. Panašus scenarijus pasikartojo Varšuvoje, kur per keletą valandų buvo išparduoti visi bilietai į du stadioninius koncertus. Ir tai likus metams iki pasirodymo! Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje daugiau kaip milijonas žiūrovų apsilankė aštuoniolikoje Edo Sheerano koncertų, kas yra absoliutus rekordas šiam regionui. Ir taip visame pasaulyje.

Bilietai prekyboje nuo rugsėjo 27 d. 12:00 val.  ir tik internete, svetainėje www.bilietai.lt

 

Daugiau informacijos:

www.edsheeranriga.com

http://www.edsheeran.com

 

Video:

https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8&start_radio=1&list=RDEM_Ktu-TilkxtLvmc9wX1MLQ

https://www.youtube.com/watch?v=2Vv-BfVoq4g

https://www.youtube.com/watch?v=lp-EO5I60KA

 

Parašykite komentarą